29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tokyo Revengers wyznacza premierę drugiego sezonu – Kudasai

Tokyo Revengers wyznacza premierę drugiego sezonu – Kudasai

Na oficjalnej stronie anime adaptacji mangi napisanej i zilustrowanej przez Kena Wake’ai Tokio AvengersPoinformowano, że drugi sezon projektu, pt Tokyo Avengers: Świąteczne starciePremiera odbędzie się 7 stycznia 2023 roku w Japonii. Ponadto poinformował o tym komunikat prasowy dla Wasmuzyczna jednostka utworzona przez autora tekstów i gitarzystę umieść cięwokalista króli pianista patrzę; Ona wykona temat zamykający zatytułowany „Kizutsukedo, Aishiteru„.

Serial będzie dystrybuowany za pośrednictwem platformy DisneyPlus Na Zachodzie, po zawarciu umowy o współpracy pomiędzy Firma Walta Disneya s Kodansza; Jak już wspomniałem, trzyma Masaya Fukunishi Jak nowy głos Kena „Drakena” Ryuujiegopo wydaleniu Suzuki Tatsuhisa Po zamieszaniu w aferę niewierności.

Kena Wake’a Manga zaczęła być publikowana w czasopiśmie Tygodniowy magazyn Shōnen Od wydawcy Kodansza W marcu 2017 r. Wyprodukowana przez studia adaptacja anime 24-odcinkowego serialu Filmy z Lejdy Premiera w sezonie Wiosna 2021 (kwiecień-czerwiec) w Japonii. Crunchyroll Jest dystrybuowana na Zachodzie, a oryginalna manga dobiega właśnie końca.

zespół produkcyjny

  • Koichi Hatsumi (Darling in the FranXX, Deadman Wonderland, Guilty Crown) odpowiada za reżyserię anime w studiach Filmy z Lejdy.
  • Yasuyuki Muto (Deadman Wonderland, Afro Samurai, Sengoku Basara) odpowiada za pisanie scenariuszy i nadzór nad nimi.
  • Kenichi Onoki (Złoty Kamui) s Keiko Ota (Korytarz psychopatów) są odpowiedzialni za projekt postaci i reżyserię animacji.
  • Hiroaki Tsutsumi (Jujutsu Kaisen, Doktor Stone, Ao Haru Journey) odpowiada za skomponowanie ścieżki dźwiękowej.

Podsumowanie tokyo avengers

Druga klasa szkoły średniej Takemichi Hanagakiego była szczytem jego życia. Miał szacunek, grono niezawodnych przyjaciół, a nawet dziewczynę. Ale to było dwanaście lat temu. Dziś jest nikim: znużonym nieudacznikiem, wyśmiewanym przez dzieci i nieustannie zmuszanym do przepraszania młodszego szefa. Nagła wiadomość o brutalnym zamordowaniu przez gang Tokyo Manji jego jedynej dziewczyny wraz z bratem pogarsza sprawę. Pół sekundy przed tym, jak pociąg zakończy jego przerażające życie na zawsze, Takemichi wraca myślami do tego samego dnia dwanaście lat temu, kiedy wciąż spotykał się z Hinatą Tachibaną.

Po tym, jak został zmuszony do ponownego przeżycia dnia, w którym zaczęła się jego spirala upadku, Takemichi spotyka młodszego brata Hinaty. Bez zastanowienia przyznaje się do swojej pozornej śmierci przed powrotem do przeszłości. Takemichi namawia go, by chronił swoją siostrę, zanim w niewytłumaczalny sposób powróci do przyszłości. Cudem nie umarł. Co dziwne, przyszłość się zmieniła. Wygląda na to, że Takemichi może zmienić bieg czasu. Widząc szansę na uniknięcie tragicznej śmierci swojej byłej dziewczyny z rąk gangu Tokyo Manji, Takemichi postanawia przelecieć w czasie, by zmienić bieg przyszłości.

Linia: Komiczna Natalia

READ  Jason David Frank i ofiary klątwy Power Rangers

(c) 和久井健・講談社/アニメ「東京リベンジャーズ」製作委員会