5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tobey Maguire i Charlie Cox: Spider-Man: Zdjęcia wciąż przeciekają do domu

Za pośrednictwem sieci społecznościowych rzekomo zdjęcia Spider-Man: Nie ma mowy o powrocie do domu Długo oczekiwana obsada została potwierdzona Tobey Maguire I Charliego Coxa, Kto gra nieostrożny W serii Netflix.

To są dwa bardzo wyraźne zdjęcia, ale pochodzą z ekranu, na którym się pojawiają Tobey Maguire, Andrew Garfield i Charlie Cox W różnych miejscach rzekomego filmu.

Oznacza to, że oba zdjęcia nie zostały jeszcze potwierdzone, ale wielu użytkowników to wskazało Bardzo prawdopodobne, że to prawdas.

Pierwsze zdjęcie przedstawia Charliego Coxa jako swojego śmiałka rozmawiającego z postaciami Petera Parkerem, Tomem Hollandem, Happym i ciocią May.

Ten obraz został przefiltrowany po pliku od środka Komentowano, że jedna ze scen z Spider-Man: Nie ma mowy o powrocie do domu Była to rozmowa między Parkerem, ciocią May i Saidem, a postacią, która nie chciała zostać zidentyfikowana.

Z drugiej strony, drugi rzekomo ujawniony obraz w pełni potwierdza istnienie trójki Petera Parkera w postaci Toma Hollanda, Andrew Garfielda i Tobeya Maguire’a.

Ten rzekomy wyciek ma miejsce po tym, jak Charlie Cox wspomniał o swoim możliwym przybyciu do Disney World. Ponadto mówił o anulowaniu serialu Netflix, który przyciągnął więcej niż jednego z jego fanów. Matt Murdock.

„Minęło dużo czasu. Więc Bóg wie, czy coś może nam się przydarzyć w przyszłości, tak naprawdę nie wiem. Oczywiście, gdyby coś się wydarzyło, byłoby to ekscytujące. Ale ponieważ minęło tak wiele czasu, wyobrażam sobie to musi być trochę od wymyślania na nowo. Zakładając, że wybraliby nas, byłby to ciekawy scenariusz, ponieważ byłoby to ponowne wymyślenie na tej samej podstawie. Wiem, że jest wiele wspaniałych historii do opowiedzenia.
Nigdy tak naprawdę nie zagłębiliśmy się w temat Bullseye. Jest niedokończona historia z Karen i Mattem, którą prawie dostaliśmy w sezonie 2. Jest wiele luźnych końców, które chcielibyśmy związać. Powiedziawszy to, jestem bardzo dumny z tego, co zrobiliśmy i ukończyliśmy na szczycie”.

READ  To Stella, piękna córka Antonio Banderasa, który ukradł show na festiwalu w San Sebastian | Kino

W zamian aktor skorzystał z okazji i pozostawił otwarte drzwi. Przy tej okazji zauważył możliwą zmianę w scenerii postaci, ustawiając Disneya jako nowe miejsce docelowe dla niewidomego tropiciela.

Możesz czytać: „Potwierdzenie Multiverse”: Spider-Man: No Way Home plakat ujawniony z Williamem Dafoe