26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tobey Maguire, Andrew Garfield i Tom Holland pierwszy wywiad po premierze „Spider-Man: No Way Home” Nowości

Przestań to wszystko! Tobey Maguire, Andrew Garfield i Tom Holland spotkali się poprzez wideorozmowę, aby opowiedzieć o tym, jak doświadczyli tego zjawiska w „Spider-Man: Nie ma drogi do domu”.

To nie jest szkolenie: trwało to nieco ponad miesiąc Tom Hollandi Tobey Maguire s Andrzej Garfield Postanawiają spotkać się przez telefon i spokojnie na świecie opowiadają o swoich przeżyciach na planie Spider-Man: Nie ma miejsca na dom.

Rozmowa została opublikowana na kanale YouTube Spider-Mana (tak, ma oficjalny kanał). Nie była to krótka rozmowa, wręcz przeciwnie, klip trwa łącznie 29 minut. był tu gdzie Toby podzielił się swoimi odczuciami teraz, gdy jego powrót jako Peter Parker jest częścią jednego z najbardziej dochodowych filmów roku dzięki 1693 milionom dolarów..

„Zawsze wiedziałem, że ten film będzie kochany na całym świecie. Nigdy nie sądziłem, że będzie tak duży. Jedną z moich ulubionych rzeczy do zrobienia w tej chwili jest korzystanie z Internetu i obserwowanie reakcji fanów, kiedy pojawiacie się w tej konkretnej scenie.Maguire powiedział swoim kolegom pająkom.

Nie można sobie wyobrazić, że byłby tak duży, jak był.

Z drugiej strony protagonista Tag, włóż… Bum!Na oczach Toma Hollanda przyznał, że jednym z głównych powodów jego decyzji o powrocie jako Spider-Man na taśmie John Watts To był fakt spotkania Tobeya Maguire’a. Jego podziw dla kalifornijskiego aktora był tak wielki, że wszystko przez chwilę zależało od tego, czy i on wróci..

„Cóż, po prostu czekałem, żeby zobaczyć, czy Toby to zrobi, a jeśli Toby wróci, powiedziałem: „No cóż, nie mam wyboru”, wiesz? Idę za Tobym na krańce świata”.przyznał Garfield.

Tobey Maguire w „Doctor Strange 2”? To zdjęcie może to potwierdzić

I oczywiście nie może zabraknąć im wypowiedzi robotnika podczas nabożeństwa, Tom Holland. Na tym spotkaniu wyznał, że ten film zawierał dodatkową dawkę sentymentu, ponieważ zrozumiał, że nigdy więcej nie założy kostiumu pająka. To było niesamowite spotkanie Garfielda i Maguire’a.

READ  Finał Red Bull International Battle 2021 | Oglądaj transmisje online za pośrednictwem Marca Claro i YouTube Kolumbia Argentyna Hiszpania Chile | Razem Sport

„Jako aktor zdecydowanie miałem wrażenie, że to był ostatni raz, kiedy mogłem nosić garnitur, więc wiele z tych uczuć pochodziło z aktu pożegnania, który jest jednym z największych tematów podczas tego filmu. Ale ten film wydawał się też celebracją trzech pokoleń kina. Więc czasami wchodziliśmy w te sceny, które były niesamowicie emocjonalne.powiedział brytyjski aktor.

W ten sposób trzy pokolenia Spider-Manów postanowiły włożyć wisienkę na torcie podczas tego spotkania, poza grupami i zacisznym domem. W ten sposób mogli jak nigdy dotąd podzielić się swoim spojrzeniem na wciąż istniejące zjawisko globalne Nie ma miejsca na dom.