28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To pierwszy meksykański horror, który jest niepokojący; Gdzie to zobaczyć za darmo | ciągnik

W ostatnich tygodniach ludzie często zastanawiają się nad nowymi trendami lub interesującymi tematami, takimi jak niektóre rodzaje kin lub seriali, które są hostowane na Netflix, ale także na różnych platformach, na których można znaleźć filmy i seriale.

W tym sensie ludzie zastanawiają się, co widzą w tym gatunku platformy, gdzie jest duża różnorodność filmów o różnej tematyce i gatunkach.

W ostatnich tygodniach ludzie szukali więcej treści przesyłanych strumieniowo, aby cieszyć się nimi razem z bliskimi; Poszukują też wszelkiego rodzaju rozrywki filmowej, a teraz w październiku pytają o horrory lub suspensy.

Meksykański horror

W tym sensie Netflix stworzył również treści meksykańskie, wprowadził na swoją platformę klasyczne meksykańskie seriale i filmy, a także niektóre filmy nominowane do nagród, takich jak Oscary, więc nieustannie stara się poszerzać swoją zawartość.

Ale tym razem jest to rekomendacja, która łączy meksykańską produkcję z terrorem, sprawiając, że umierasz ze strachu, a także spędzasz czas z najbliższymi.

Jest to film meksykański, uważany za pierwszy z gatunku horroru, który stał się standardem w meksykańskim kinie ze względu na swoją bogatą historię i Wykonuj symbole w gildii.

Jaki jest motyw „La llorony”?

„La Llorona” to meksykański horror, po raz pierwszy wydany w 1933 roku, wyreżyserowany przez Ramona Piona, z udziałem Ramona Peredy, Virginii Zuri, Adriany Lamar i Carlosa Orellany.

Historię napisali Carlos Noriega Hope i Fernando de Fuentes, w tekście opartym na historii A. Guzmana Aguilery, która z kolei oparta jest na legendzie „La La Llorona”.

Film opowiada historię Marii, biednej kobiety, która postanawia poślubić bogatego mężczyznę i wkrótce zostaje zaniedbywana, ponieważ jej mąż poświęca więcej uwagi jej dzieciom.

Tutaj możesz obejrzeć taśmę „La llorona”.

Pewnego dnia Maria w przypływie wściekłości utopiła dwójkę swoich dzieci, a później popełniła samobójstwo. Ale po śmierci nie może uciec przed tym, co zrobiła swoim dzieciom, jest uwięziona między życiem a śmiercią, co noc płacze za swoimi dziećmi.

READ  Drogi gospodarz VLA dostaje brzydki, „wygląda jak klaun”, mówią do operacji na jego twarzy

Wtedy Maryja staje się duchem i szuka dzieci, które utopiła, pozostając między ziemią a niebem, aż do dnia, w którym je odnajdzie. On jest Produkcja filmu Był to jeden z 21 mówiących głośników wyprodukowanych w Meksyku w 1933 roku.