24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To nowy post, który je ukryje – naucz mnie o nauce

Żegnaj numery w grupach WhatsApp: to nowa funkcja, która Cię ukryje.

Ostatnio widzieliśmy funkcje, których moglibyśmy się nigdy nie spodziewać w aplikacji do przesyłania wiadomości, w tym funkcję, którą WhatsApp działa na wygasłych grupach. Grupy to jedna z sekcji, która znacznie się zmienia w WhatsApp, a teraz mamy kolejną funkcję: aplikacja zastępuje numer telefonu na liście czatu, gdy otrzymasz wiadomość od nieznanego kontaktu na czacie grupowym oraz w imieniu swojego miejsca to się pojawi.

Od pewnego czasu WhatsApp wdraża funkcję, która w niektórych sekcjach czatów grupowych daje wyższy priorytet nazwie płatności niż numerowi telefonu. Teraz wiadomość jest taka, że ​​​​poprawia tę funkcjonalność, dodając ten sam priorytet na liście czatów, Jak donosi WABetaInfo.

Dzięki tej nowej funkcji, gdy otrzymasz wiadomości od nieznanych numerów w grupach, zobaczysz w panelu czatu nazwę, którą zarejestrowali zamiast numeru. Ułatwi to identyfikację użytkowników, którzy nie są zarejestrowani w czatach grupowych.

Na poniższym zrzucie ekranu możesz zobaczyć, jak funkcja będzie działać z nowym narzędziem, które zostało dodane. Na karcie Czaty za każdym razem, gdy otrzymasz wiadomość od nieznanego kontaktu na czacie grupowym, zamiast numeru telefonu pojawi się jego imię (pseudonim).

WABetaInfo.

Ta nowa funkcja po raz kolejny powoduje, że nazwy mają priorytet nad liczbami, ukrywając te drugie. Ponadto z pewnością ułatwi to odbiorcy poznanie i poznanie pozostałych uczestników bez konieczności zapisywania numeru jako nowego kontaktu. Pamiętaj jednak, że nazwy w WhatsApp można zmieniać tyle razy, ile chcesz, więc może to potencjalnie powodować zamieszanie podczas wybierania członków czatu grupowego.

Warto zauważyć, że ta funkcja, która stawia nazwę przed numerem, obejmuje również różne sekcje aplikacji. Na przykład przeglądając informacje dotyczące grupy, zauważysz, że nazwa jest teraz ukryta lub działa w tle.


Jakie inne wiadomości możemy znaleźć w grupach WhatsApp?

W dzisiejszych czasach grupy WhatsApp stały się niemal koniecznością, od organizowania przyjęć, urodzin, grup roboczych i szkolnych itp. Jednak większość z tych kombinacji zostanie ostatecznie zapomniana i stopniowo będą się gromadzić, zajmując miejsce. WhatsApp chce zakończyć ten problem, więc pracuje nad grupami z datą wygaśnięcia.

READ  El precio del dólar hoy, sábado, ¿cómo está el tipo de cambio?

Według WABetaInfo, WhatsApp pracuje nad nową funkcją o nazwie Wygaśnięcie grupy. Dzięki tej funkcji użytkownicy będą mogli ustawić konkretną datę wygaśnięcia dla swoich grup. Po osiągnięciu daty wygaśnięcia aplikacja powiadomi użytkowników o konieczności wyczyszczenia kolekcji. Ta funkcja jest wciąż w fazie rozwoju i zostanie udostępniona w przyszłej aktualizacji. Możesz przeczytać cały artykuł Kliknij tutaj.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.