9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To nowy podpis dla Rosario Central

Cruz Azul zdecydował się na gruntowną przebudowę swojego zespołu na mistrzostwa Clausura 2022. Jest 10 graczy, których odejście zostało potwierdzoneW ostatnich godzinach do gry trafił jedenasty piłkarz, który będzie szukał innego celu podróży, a odejście jednego z najważniejszych członków drużyny ma być oficjalne w tym tygodniu.

Maszyna właśnie pożegnała się z Walter Montoya, Yoshimar Jotun i Jose Reyes. Jednakże, Roberto Alvarado pojawił się w chivas, Louis Romo Znajduje się w Monterrey i podpisze z Rayados i Urbelin Pineda Pożegnał się z klubem i przyjedzie do Celta de Vigo. Lucas Passerini, Jaber Jimenez, Alexis Peña i Alexis Gutierrez Byli oburzeni. Andres Godinho Dotrą do Tipatlan i wszystko na to wskazuje Jonathan Rodriguez To również się zużywa.

Nie wszyscy mieli swój własny klub. Nawet dzisiaj. Walter Montoya wrócił do rodzinnej Argentyny i stał się podpisem Rosario Central, zespół, który zadebiutował w piłce nożnej w 2014 roku, gdzie grał do 2016 roku, z którym nie zdobył tytułów, ale rozegrał 67 meczów, strzelił siedem bramek i zapewnił sześć asyst.

Jednak jego prezentacja była nieco zagmatwana. „Pass Chuck, czekaliśmy na ciebie! Walter Montoya to Kanala. Ofensywny pomocnik przybywa do #RosarioCentral na roczną pożyczkę z opcją zakupuPoinformuj klub. Ale dlaczego na wypożyczeniu, skoro rozwiązał umowę z Cruz Azul w grudniu ubiegłego roku?

Montoya przybył wolny iz posiadaną przepustką do Rosario, ale dał ją klubowi na rok. Pod koniec 2022 roku Central może zdecydować się na skorzystanie z opcji zakupu i pozostać na stałe z Chaque, dlatego „osiąga pożyczkę”. Nie to, że nadal należy do Cruz Azul.

READ  Ameryka podpisze kontrakt z jednym z najlepszych graczy w Ameryce Łacińskiej