2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„To niezbędne ćwiczenie”: Garcia Velches broni „kłamstw tygodnia”

Ana Elizabeth Garcia Velches broniła swojego miejsca w środę, podkreślając, że dział jest „niezbędnym szkoleniem” (Zdjęcie: Prezydencja Meksyku)

Kierownik działu Kto jest w kłamstwach? tygodnia, Anna Elżbieta Garcia FilchesBronił swojego miejsca w każdą środę, podkreślając, że sekcja, którą prezentuje na porannych konferencjach prezydenta Andres Manuel Lopez Obrador (AMLO) „Jest to konieczne ćwiczenie”.

Podczas tej środowej porannej konferencji w Cancun, Garcia Felches, Quintana Roo, oskarżony w mediach i sieciach społecznościowych Byli przesłuchiwani, krytykowani, a nawet obrażani obelgami i przestępstwami, a także organizacje krajowe i międzynarodowe uważają ćwiczenie za „przestrzeń, która stygmatyzuje media i dziennikarzy”.

Jednak osoba odpowiedzialna za wyświetlanie fałszywych wiadomości publikowanych przez meksykańską prasę przeciwko rządowi AMLO w każdą środę oświadczyła, że ​​„Istnieją tysiące obywateli, którzy doceniają, że odmawia się tutaj fałszywych wiadomości i kampanie dezinformacyjne.

García Vilchis potwierdził, że czas udowodnił, że sekcja Kto jest kim w kłamstwach jest
García Vilchis potwierdził, że czas udowodnił, że sekcja Kto jest kim w kłamstwach jest „koniecznym ćwiczeniem” (zdjęcie: Galo Cañas/Cuartoscuro.com)

Podczas swojego udziału Garcia Velches potwierdził, że czas udowodnił, że przysięga Kto jest kim w kłamstwach to „niezbędne ćwiczenie”, ponieważ w tej przestrzeni powiedział, Wyświetlane są zniesławienia, kłamstwa i przeinaczenia.

Uznał również, że „preferowanym celem tych obelg jest prezydent Lopez Obrador i jego rodzina, którzy przybyli wymyślać »wszelkie rodzaje kłamstw«”.

Są już media, dziennikarze i użytkownicy portali społecznościowych, którzy: W złej wierze rozmyślnie rozpowszechniają kłamstwa i kłamstwa, próbując wypaczyć pracę rządu. Czas to udowodnił Kto jest w kłamstwach? To niezbędne ćwiczenie. To tutaj pojawiają się oszczerstwa, kłamstwa i błędy prawdy”.

Garcia Velches zaprzeczył, że najmłodszy syn prezydenta podróżował lotem komercyjnym w kurtce Gucci (Zdjęcia: Exclusive)
Garcia Velches zaprzeczył, że najmłodszy syn prezydenta podróżował lotem komercyjnym w kurtce Gucci (Zdjęcia: Exclusive)

Ponadto przed Odwiedź Lopez Obrador W dniach, które minęły w Nowym Jorku na czele Rada Bezpieczeństwa z Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ), Garcia Velches zaprzeczył, że najmłodszy syn prezydenta podróżował lotem komercyjnym w kurtce marki Gucci, o wartości ponad 100 000 pesos, za sprowokowanie „negatywnej rozmowy” przeciwko szefowi federalnej władzy wykonawczej.

READ  Stary mężczyzna czy kobieta?: Test wirusowy, który mówi, jak bardzo jesteś kreatywny

„Nie minęło dużo czasu, zanim to zdjęcie zostało błędnie przedstawione, aby sugerować, że to syn prezydenta nosił kultową kurtkę Gucci. Natychmiast ruszyła kampania dezinformacyjna (…) Oczywiście, To kłamstwo od dawna jest powtarzane przez opozycję i krytyków”, przez Garcię Velches.

Urzędnik wydziału porannego wskazał, że oskarżenia są fałszywe i że ci sami pasażerowie samolotu bezpodstawnie zaprzeczyli oskarżeniu, publikując inne zdjęcia. Pokazali prezydenta rozmawiającego z kobietą, która miała na sobie „kurtkę znanej marki”., wskazany.

Potępił publikację wiadomości na portalach społecznościowych o Meksykanach w Stanach Zjednoczonych, którzy rzekomo otrzymywali pieniądze na wsparcie prezydenta w Nowym Jorku (AP Photo/Eduardo Munoz Alvarez)
Potępił publikację wiadomości na portalach społecznościowych o Meksykanach w Stanach Zjednoczonych, którzy rzekomo otrzymywali pieniądze na wsparcie prezydenta w Nowym Jorku (AP Photo/Eduardo Munoz Alvarez)

„Nawet sposobem na rozpowszechnianie fałszywych wiadomości z poczuciem humoru jest zwrócenie na siebie uwagi. I nazywają to GuccilopoztlNapisał mediator. Ciekawe jest to, że pomimo konserwatywnych prób ataku na rząd, a nawet robienia notatek, Widać, że ich nie dostali; Poza tym ludzie nie myślą już, że ich oceny są zbyt prymitywne, a ataki za niskie”.

Wreszcie potępił publikację wiadomości na portalach społecznościowych na temat Meksykanów w Stanach Zjednoczonych Podobno otrzymał pieniądze na wsparcie Prezydent w Nowym Jorku.

„Kolejnym atakiem na wizytę prezydenta w Nowym Jorku było opublikowanie wiadomości, w których mówiono, że ludzie okazywali prezydentowi poparcie i że zapłacili mu 100 dolarów, co również było nieprawdziwe” – powiedział.

Czytaj: