28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„To nie ma sensu, że decyzja Marcelo Flores jest uzależniona od Pucharu Świata”: Gerardo Tata Martino

Gerardo Martino spokojnie przyjął słowa Marcelo Floresa o swojej przyszłości w reprezentacji Meksyku

trener reprezentacji Meksyku Gerardo Tata Martinoskomentował, że „nie ma sensu”, że decyzja Marcelo Floresczy zagra w Meksyku czy Kanadzie, podlega drużynie narodowej, która zabierze go do Puchar Świata Katar 2022.

Powiedział tak, to nie jest określone. To niedobrze, podobnie jak spekulacje, że zagra dobrze z reprezentacją narodową, która zabierze go na mundial. Po pierwsze, musi się umocnić, jasno określić, w której drużynie będzie grał i nie spekulować, że będzie grał dla drużyny, która zabierze go na mistrzostwa świata. Trudno mu określić możliwości, a nie wydaje mi się logiczne, że jego decyzja zależy od zespołu, który zagwarantuje mu kwalifikacje do mistrzostw świata. Gerardo Tata Martino, Trener Reprezentacja Meksyku.

Marcelo Flores Wielokrotnie stwierdzał, że przyjmie zaproszenie do selekcji, która zaprowadzi go do: Mistrzostwa ŚwiataMa potencjał do gry z Kanadą, Meksykiem czy Anglią.

„Wydaje mi się, że nie należy do tego podchodzić w ten sposób, piłkarzom nic nie musimy oferować, to piłkarze powinni prezentować reprezentację narodową. Jeśli nie chcą należeć lub otwierać możliwości dla Dwie lub trzy drużyny, to nielogiczne – skomentował – Argentyński trener o zawodniku Arsenalu, zawodnicy muszą otworzyć pole możliwości dla kraju.

• Nie pojechał do Meksyku przeciwko Gwatemali, aby móc być w lecie

o twoich problemach zdrowotnych Gerardo Martino Skomentował, że praktycznie ma zwolnienie lekarskie, ale postanowił nie jechać na mecz między nimi Meksyk s Gwatemalakwestionowany w Stanach Zjednoczonych, aby uniknąć komplikacji.

„Praktycznie nie jestem już w służbie, prowadzę normalne życie, uczestniczę w szkoleniach, przybywam bardzo schludnie na tę podróż do Orlando i mądrze było poczekać na lato, kiedy będzie więcej meczów i więcej lotów. w marcu, gdzie nie byłem, jadę do Hondurasu.” Jaskółka oknówka.

READ  „Existe la misma presión que en otros equipos”

Tata wezwał do większej koordynacji między wszystkimi zainteresowanymi Reprezentacja MeksykuAby uniknąć gier, w których trudno jest zadzwonić jak konkurenci Gwatemala Podróżowanie jest dla nich trudne.

– Rozumiem dyskomfort tych drużyn walczących o play-offy, dlatego mówiłem o potrzebie posiadania zestawu pomysłów, w odniesieniu do wszystkich, którzy uczestniczą i współpracują, aby kluby nie zostały skrzywdzone, aby reprezentacja gra swoje mecze, nie mówimy o zawodnikach, którzy mogą nas dotknąć, mówimy o przybyciu zawodników w najlepszych warunkach.