18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„To nie jest właściwa piosenka”

„To nie jest właściwa piosenka”

Nauczyciel szybko wszedł sieci społecznyPo tym, jak zabronił swoim uczniom umieszczać temat piosenkarza waga piórkowaCóż, powiedział: „To nie jest właściwa piosenka”.

podczas TIK Tokużytkownik @maestramieldemaple udostępnił film, na którym widać, jak nauczycielka odmawia swoim uczniom wykonania piosenki.

„Są piosenki, które nie są dla dzieci, to nie jest właściwa piosenka, ponieważ nie mówi nic takiego, jak te, które śpiewamy tutaj w szkole” – wyjaśnił nauczyciel.

Przeczytaj także Featherweight podsumowuje swoją historię w 30 sekund, co to oznacza?

Nauczycielka w końcu skomentowała, że ​​jej uczniowie nie mogą jej przekonać, więc zagrała im „dziecinne i piękne” piosenki.

Do tej pory wideo ma 3,5 miliona wyświetleń, ponad 340 000 „polubień” i tysiące komentarzy użytkowników sieci społecznościowej:

„Nic nie jest jak dawniej”, „Nauczycielu, gratuluję Ci sposobu pracy z dziećmi. Jesteś świetnym nauczycielem”, „Dobra robota”, „Ten nauczyciel uratuje pokolenie”, to tylko niektóre reakcje internautów .

Hassan Kabande Laija, prawdziwe imię piosenkarza, urodził się w Zapopan, Jalisko15 czerwca 1999 r.

Przeczytaj także Pilot wyjaśnia, dlaczego nie zastosowano masek podczas incydentu lotniczego w Korei Południowej

Jest synem rodem z Jalisco i matką z Sinaloan, którego krewni mieszkają w Badiraguato, gminie słynącej z pochodzenia Joaquin „El Chapo” Guzmán Laura.

Featherweight rozpoczął karierę jako piosenkarz w 2020 roku. W ciągu kilku miesięcy rozpoczął współpracę ze znanymi artystami w Meksyku, takimi jak Junior H i Natanael Kano.

Podczas swojej krótkiej kariery mógł uczestniczyć w różnych programach i wielu uroczystych wydarzeniach w branży, takich jak Latin American Music Awards. Jego ostatni wielki pokaz odbył się o godz Coachella 2023, obok piosenkarki Becky g.

Przeczytaj także Wideo: Yulay wspina się na Popocatépetl pomimo alarmu wulkanicznego; „Wygląda to na przerażającą scenę” — wyjaśnia

Obecnie jest jednym z najczęściej odtwarzanych artystów na platformie Spotify w Meksyku i Zjednoczone państwo.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

aosr

READ  Carmen Villalobos podbija sieć swoimi krągłościami