30 czerwca, 2024

„To nie bardzo w gust Jimmy’ego (…) Robi to z obowiązku”;  Chacko był ostry w stosunku do właściciela Santee – Fox Sports

„To nie bardzo w gust Jimmy’ego (…) Robi to z obowiązku”; Chacko był ostry w stosunku do właściciela Santee – Fox Sports

Santiago Jimeneza Był napastnikiem rozpoczynającym grę Klęska Meksyku Przed WenezueląAle element Feyenoordu Opuścił boisko w 61. minucieKiedy Jaime Lozano zdecydował się zastąpić go Guillermo Martinezem.

To się otworzyło Dyskusja w ostatnim słowie I Cristian „Chaco” Jimenez skrytykował działania Jaime Lozano wobec SantiagoNapastnik reprezentacji narodowej i syn Chaco.

Co Chaco Jimenez powiedział o Jaime Lozano?

„Chaco” Jimeneza Był wobec niego nieugięty Problem z zaufaniem I poczucie wsparcia trenera, coś, co nie zdarza się między Jaime Lozano i Santiago Jimenezem.

Czuję, że robią Santiago przysługę.. Tak, dodaje mu to pewności siebie, ponieważ pozwala mu grać, ale mówię o tym, jak się czujesz jako zawodnik na boisku.

To nie za dużo jak na gust Jimmy’egoMyślę, że tu jest problem i Stawia to poza zakresem obowiązków To dla zabawy.

– Jestem piłkarzem już jakiś czas i jeśli masz zaufanie trenera, dostajesz więcej minut. Santi wchodzi na boisko ze świadomością, że musi strzelić jednego lub dwa gole, w przeciwnym razie zostanie zmieniony w 48. lub 50. minucie.– skomentował program Ostatnie słowo Do Sport Lisa.

Naturalnie nałożył także na napastnika Feyenoordu obowiązek zapewnienia lepszych wyników, choć udzielił Jamiemu rady, jak uzyskać najlepszą wersję Santiego.

„Jimmy Santi został wprowadzony jako wyjściowy numer 9. Santi również nie był na takim poziomie, jaki jest w swoim klubie, ale Aby być najlepszą wersją Santiago, potrzebuje zaufania swojego trenera i zespołu.To 23-letni chłopak i wiele się od niego wymaga, a on musi wziąć na siebie tę odpowiedzialność.

„Santi nie jest na swoim poziomie, ale to też trzeba powiedzieć Potrzebuje wsparcia czynami, a nie słowami„, jest Don.

READ  Dzisiaj transmisja na żywo Jannik Sinner vs. Daniił Miedwiediew, wynik i wynik meczu finałowego

Możesz być zainteresowany: „FueraJimmy” i „Mechico” są popularne! Fani eksplodowali pod postem Meksyku po porażce z Wenezuelą

Kiedy Meksyk ponownie zagra?

On Ostatni mecz Meksyku w Faza grupowa To będzie wcześniej Ekwador Następny Niedziela, 30 czerwca o godzinie 18:00czasu środkowego Meksyku.

Reprezentacja Jaime’a Lozano jest zobowiązana wygrać, aby uniknąć eliminacji Copa America 2024Natomiast remis kwalifikuje Ekwador na podstawie różnicy bramek.

Kliknij tutaj: „Nie jesteśmy na zewnątrz i polegamy na sobie”: Jaime Lozano po upadku Del Tri w Copa America (wideo)