3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„To jest obrzydliwe”: szef Ex-McDonald’s mówi NIGDY nie zamawiaj tego napoju | Film stał się wirusowy

Nicole Weiser Podziel się niektórymi z tajniki O czym to jest wyposażyć podrzędny jedzenie s napoje Który jest wytwarzany w słynnej sieci hamburgerów McDonald’s. Kobieta wskazała, że ​​pracowała jako kierownik w jednej z branż, o których się dowiedziała sposób „nieprzyjemny” jak było jeden z drinków? oferowane klientom.

Możesz być zainteresowany: tata prosi 4-letniego chłopca, aby zastrzelił policję w McDonald’s po niewłaściwym otrzymaniu zamówienia

Jest bardzo powszechne i nieuniknione podczas jedzenia hamburgera, aby towarzyszył mu jeden z napojów, które sprzedają w danym miejscu, czy to napój bezalkoholowy, czy mrożona herbata, które serwują gościom. Spośród nich Nicole wspomniała, że ​​przygotowali dwa małe słoiki ponad 15 litrów, jeden z słodka herbata i ostatni z Herbata bez cukru.

Za pośrednictwem filmu na YouTube Nicole podzieliła się swoją wiedzą w kompilacji wideo różnych sekretów pracy, w której poznała doświadczenia byłego szefa. Wskazał w nim, że jeszcze zanim wiedział, jak zrobić herbatę, Pili filiżankę dziennie Przez prawie trzy lata pracował w międzynarodowej firmie.

„Byłem menedżerem w McDonald’s. pracowałem Jest kilka Trzy lata”– powiedziała Nicole Weiser.

McDonald’s Secret Sugar mrożona herbata

W 3:33 nagrania Nicole to opisała Na 15 litrów słodkiej herbatyDo słodzenia torebka jest prawie pełna kilogram cukruodpowiednik Pół kilo cukru dla każdego trzy i pół litra wody, Powiedział były dyrektor globalnej firmy hamburgerowej.

„Przestałem pić herbatę, gdy zdałem sobie sprawę, że… to obrzydliwe” – podkreślił były menedżer.

W komentarzach na ten temat użytkownicy na YouTube mieli mieszane komunikaty o niechęci do odkrywania tajemnicy, podczas gdy inni okazywali obojętność i wyrażali swoje upodobanie do wspomnianego napoju, mimo że jest bardzo słodki.

  • „Nie możesz posmakować tego, jak słodko było, zanim nauczyłeś się przepisu?”
  • „Prawie piję teraz napoje gazowane, ponieważ mogę sobie wyobrazić dziewięć łyżeczek cukru w ​​Coca-Coli”.
  • „Po prostu trzymaj się wody, bez względu na to, gdzie jesteś”.
  • „To właśnie w niej kochamy. To naprawdę słodka herbata.”
READ  Stany Zjednoczone i ich sojusznicy wyrazili zaniepokojenie egzekucjami pozasądowymi w Afganistanie

Film ma około 205 000 kopii i został skomentowany przez prawie tysiąc użytkowników na YouTube.

Czytaj:

Tak wygląda „TikTok Alien” bez makijażu; Jego zwolennicy byli zaskoczeni | wideo

Weganin płakał po przypadkowym spróbowaniu burgera wołowego

SG