25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To jest lekarstwo, które pomaga zmniejszyć przejadanie się

zjednoczyć się karmić Chodzi przede wszystkim o to, aby pacjenci z dolegliwościami rozwijali równowagę i zdrowie, a także nieustanny rozwój aktywności fizycznej otyłość. Choroba ta jest trudna do leczenia, ponieważ organizm przyzwyczajony jest do jedzenia w dużych ilościach i prowadzi siedzący tryb życia. Do tego dochodzą ataki lękowe i obżarstwo O każdej porze dnia, kiedy jedzenie nie jest sumienne.

W tym kontekście specjaliści zbadali nowe multidyscyplinarne leczenie, w którym cierpią osoby z nim związane otyłość może zmniejszyć twoje obżarstwo. Badania opublikowane w czasopiśmie Frotiers in Endocrinology mają na celu znalezienie alternatywy dla zwykłych porad i terapii, które otrzymują pacjenci z tą chorobą, polegających na uzyskaniu karmić Charakteryzuje się owocami i warzywami oraz dużym wysiłkiem fizycznym. W związku z tym Trine Tetli Ek Ness, profesor na Wydziale Neuromedycyny i Kinezjologii na Norweskim Uniwersytecie Nauki i Technologii oraz członek badania, przekonuje: „Widzimy ogromną potrzebę interdyscyplinarnego leczenia, które uwzględnia czynniki psychologiczne. to znacznie więcej aspektów chorobliwej otyłości, niż ma to miejsce obecnie”.

Dlatego niedawne leczenie koncentruje się na uczeniu pacjentów, aby byli świadomi karmić Co jest i jest przesadzone, czego należy unikać obżarstwo. Znaczenie tego, według samej profesjonalistki, polega na tym, że światowe badania wskazują, że 50% ludzi ma otyłość Problemy psychologiczne związane z utratą kontroli i przejadaniem się w ciągu dnia i bez myślenia o tym, co jest zjadane.

To zachowanie, które prowadzi do obżarstwo Zwykle wynika to z połączenia przyczyn wewnętrznych i zewnętrznych, takich jak m.in. trauma z dzieciństwa, negatywne myśli, pogarda dla ciała, problematyczne relacje rodzicielskie i ciągły stres. Biorąc to pod uwagę, Eke Ness powiedział: „Jeśli masz bezpieczeństwo i dobre wsparcie, przyzwoitą gospodarkę i łatwe do opanowania codzienne życie, nie musisz tak bardzo regulować swoich emocji za pomocą jedzenia, alkoholu i innych bodźców”.

READ  Zbadają Psyche 16, asteroidę bogatszą niż Ziemia
Zdjęcie: Pixabay

Po tej linii badań specjalista utrzymuje pacjentów z: otyłość Oprócz konieczności modyfikacji stylu życia, potrzebują kompleksowej oceny i leczenia, które łączy zdrowie psychiczne ze zrozumieniem tego, co dzieje się w ich ciele. To narzędzie pozwoli tym, którzy cierpią obżarstwo Mają własne mechanizmy unikania, dlatego do walki z tą chorobą wykorzystują psychologię. Badanie prowadzono przez 10 tygodni z osobami otyłymi, których uczono związku między przyrostem masy ciała a zdrowiem psychicznym oraz promowano świadomość podczas osiągania karmić-Zmniejszenie napadów nawet o 30%.

Zdjęcie: Pixabay