1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To jest całkowita sprzedaż konsoli

PS4 żegna się z graczami, ujawnia całkowitą sprzedaż.

Sony ogłosiło koniec PlayStation 4. Innymi słowy, Konsola PS4 dobiegła końca okresu produkcyjnego, co oznacza, że ​​japońska firma nie będzie już raportować wyników sprzedaży platformy. Od premiery, czyli pod koniec 2013 roku, minęło prawie osiem lat.

Pod koniec marca 2022 r. PS4 zebrało 117,2 miliona sprzedanych egzemplarzy, co czyni ją czwartą najlepiej sprzedającą się konsolą wszechczasów. Jednak liczba ta zostanie przekroczona przez Nintendo Switch, który zgromadził 111 milionów sprzedanych konsol w tym, co uważa się za ich równik cyklu życia.

Według analityka Niko Partners, Daniela Ahmeda, trzy najlepiej sprzedające się konsole wszech czasów obejmują łączną sprzedaż Game Boy i Game Boy Color (118,7 mln), rodzinę przenośnych konsol Nintendo DS (154 mln) oraz Playstation 2 (155 mln), tj. Nadal lubię Najlepiej sprzedająca się konsola Sony.

PlayStation 4 wystartowało jako konsola, która oferowałaNiesamowita moc w grach, niesamowita zawartość i świetny HDR„Faktem jest, że oryginalny model Angular zawiera już dostarczony sprzęt Świetna optymalizacja wizualna do gier, chociaż jego innowacje skupiły się również na zapewnieniu lepszych wrażeń online dzięki możliwości strumieniowego przesyłania gier. dla tej części, Wersja PS4 Pro i przeprojektowanie konsoli zapewniły wzrost sprzedaży Wraz z pojawieniem się wirtualnej rzeczywistości PS VR.

W ten sposób PS5 rozpoczęło swoją sprzedaż

Sony ogłasza koniec PS4: To całkowita sprzedaż konsoli

PS5, konsola nowej generacji Sony

Dla obecnej konsoli Sony, PS5prawda jest taka, że ​​to Sprzedaje stale Chociaż w sklepach występują problemy z zapasami z powodu trwającego globalnego niedoboru produkcji półprzewodników. Teraz problemy z łańcuchem dostaw stają się coraz mniejsze, więc Sony ma nadzieję, że zrealizuje prognozę sprzedaży 18 milionów sprzedanych egzemplarzy w tym roku fiskalnym, aby zwiększyć imponującą całkowitą sprzedaż. Sprzedano 21,7 miliona konsol od jego uruchomienia.

READ  Gwiazdy neutronowe: nowy teleskop wykrywa zderzające się ze sobą martwe słońca