29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To ironiczne, że społeczność LGBT pamięta powody, dla których Jurij nie uważa się za homofoba.

Dla Yuri romans nigdy nie umrze.Zdjęcie: Juan Vicente Manrique / Infobae.

portale społecznościowe eksplodować przeciwko Jurij A program „Większość rowerzystów”, ponieważ uznali to za sprzeczność w nazywaniu jej sędzią dla jej audycji, biorąc pod uwagę stanowisko, jakie zajmowała piosenkarka O adopcji w społeczności LGBT.

O, żonkil lwica, przypomniał stary wywiad Jarocha, w którym potwierdził, że nie jest osobą homofobiczną, jak go wzywano na portalach społecznościowych, i podaje swoje stanowisko w tej sprawie.

„Tutaj Yuri mówi nam, że nie może być antygejowska, ponieważ ci, którzy czeszą jej włosy i noszą jej torbę, są „chłopcami” i faktycznie siedzą obok niej, aby ludzie widzieli, że nie jest zniesmaczona” – powiedziała Leona. Narciso w swoim tweecie.

Yuri pojawił się w serialu Epic na żywo Adeli Micah Linia 18 września 2019 r., kiedy temat był wciąż gorący w mediach społecznościowych i mediach. zatem, przez fanów, którzy oglądali transmisję na żywo.

W związku z tym piosenkarka grosha odpowiedziała zaproszeniem do Omar i Bruno, Jego wizażyści i styliści, którzy stanęli na scenie i powiedzieli w powietrzu, że znaki są kłamstwem, ponieważ „Gdybym nie była kobietą, byłbym towarzyszem”.

Jak na ironię, społeczność LGBT pamięta dzień, w którym Jurij twierdził, że nie jest homofobem (zdjęcie: oficialyuri)
Jak na ironię, społeczność LGBT pamięta dzień, w którym Jurij twierdził, że nie jest homofobem (zdjęcie: oficialyuri)

Następnie tłumaczka podkreśliła, że ​​ma taki sposób myślenia, że ​​fani jej muzyki lub ci, którzy ledwo znają jej sztukę, mogą lub nie mogą się dzielić, ale powinni. Szanuje wszystkich.

„Każdy ma swój punkt widzenia i trzeba go szanować, to takie proste. Nie oznacza to, że chcę powiedzieć całemu światu to, co mówię. Nie jesteśmy sędziami, sędzią jest Bóg. Nie jesteśmy tymi, którzy mają osądzać. Mam swoje zdanie, a ty masz swoje. Ja też nie jestem letni, jak sądzę, ale to nie ma nic wspólnego z tym, że mówię ludziom, że ich nienawidzę. Przejdź przez krzyż, pozwól diabłu odejść i pozwól Jezusowi przyjść” – powiedział.

READ  Vin Diesel dostarcza córkę Paula Walkera do ołtarza na jego ślubie

Jurij potwierdził swój udział w Najpopularniejsze pokazy Drag Queens w Meksyku: rowerzysta. Pomimo faktu, że sędzia gościnny jest ujawniany w każdy wtorek na godziny przed premierą każdego odcinka, napisy wiosenna klątwa Zostało to stwierdzone w komentarzu na Instagramie, aby ujawnić wiadomości.

Jednak ludzie ze społeczeństwa LGBT + i ogółu społeczeństwa Odmówili wprost, ponieważ piosenkarz był w przeszłości powiązany z antygejowskimi komentarzami i postawami.

Po serii obserwacji dla obserwatorów reality show artysta odpowiedział, publikując następujący komunikat:

„Morenonumxli @dziękuję przyjacielu to, co mówisz, jest prawdą, Jeśli tak bardzo nienawidzisz społeczeństwa, po co chodzić do La Más Draga? dobrze się bawiłemskomentował.

Jurij (zdjęcie: Instagram /offialyuri)
Jurij (zdjęcie: Instagram /offialyuri)

Po komentarzu fani eksplodowali na Instagramie i Twitterze, nie tylko piosenkarka Odsłaniałem niespodziankę, również zdenerwowała serię plotek ścigających piosenkarza.

To było w 2016 roku, kiedy piosenkarka Chwalili i promowali PINK Gdzie kręci się wokół tego fabuła filmu? Rodziny tej samej płci nie powinny być adoptowane.

Rok później została zaproszona do udzielenia wywiadu Camilo, popularnemu gospodarzowi serialu CNNTam, gdzie Jarucha ujawniła swoje stanowisko w sprawie „małżeństwa gejów przez adopcyjne dzieci”, pytali ją:

„Ten punkt jest trudny, ponieważ jakiś czas temu poparłem film, który o tym mówi, chcę być bardzo jasny, trzymam byka za rogi: w Meksyku nie ma takiej otwartości, jak w Europie czy tutaj w USA stwierdza, że ​​dwóch chłopaków lub dziewczyn adoptuje chłopca z mojego punktu widzenia, Wszyscy mamy inny i pełen szacunku punkt widzenia, co nie znaczy, że zgadzam się, że jest to homofobiczne”, to jest wyjaśnienie.

Jurij (zdjęcie: Instagram /offialyuri)
Jurij (zdjęcie: Instagram /offialyuri)

Następnie wysunął tę samą argumentację, którą można usłyszeć podczas programu z meksykańską gospodynią Adelą Miją i podkreślił, że nie jest ona homofobem, ponieważ jest „Większość ludzi, którzy ze mną pracują, to geje ze społeczności, a ja tak bardzo ich kocham i mam przyjaciół, których naprawdę uwielbiam”.

READ  Urodziła się Lucia, dziecko kierowcy Daniela Dithorpede

Czytaj: