28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To główne problemy, które zauważyli pierwsi użytkownicy Windowsa 11 (a Microsoft już szuka sposobu ich rozwiązania)

Opublikowany:

12 października 2021 00:16 GMT

Nowa wersja popularnego systemu operacyjnego została oficjalnie uruchomiona w zeszłym tygodniu.

W zeszłym tygodniu Microsoft Uwolnienie Windows 11 jest oficjalnie nową wersją swojego systemu operacyjnego, a niektórzy użytkownicy wykryli już różne problemy operacyjne, raporty śpiący komputer, co oznacza, że ​​amerykańska firma już nad tym pracuje.

Przede wszystkim Pasek zadań systemu Windows 10 Nadal pojawia się w nowej wersji, co nie jest dramatem dla wielu użytkowników, którzy uważają, że nowy pasek nie ma niektórych funkcji swojego poprzednika, takich jak możliwość przesuwania go w górę i na boki. Monitor.

Kolejny negatywny punkt aktualizacji został wykryty w menu Start systemu Windows 11, które nie otwiera się ani nie zawiesza. Z drugiej strony stwierdzono, że niektórzy użytkownicy mogą odczuwać do 15% wpływu na wydajność procesora.

Podobnie wspomniano o błędzie, który pojawia się, gdy użytkownik uzyskuje dostęp do strony Windows Update na swoim komputerze i napotyka następujący komunikat: „Ten komputer nie może uruchomić systemu Windows 11”, który może wystąpić, nawet jeśli „urządzenie” jest zgodne z nowym wersja.

Z drugiej strony niektórzy użytkownicy nowej wersji zauważyli, że Eksplorator plików Windows 11 Zużywa dużo pamięciInni skarżą się na problem ze zgodnością z tymi maszynami, które używają oprogramowania do wirtualizacji Oracle VM VirtualBox.

Na koniec zauważono dwa inne problemy ze zgodnością: jeden związany z aplikacjami do optymalizacji Internetu „Killer” firmy Intel i „SmartByte” firmy Dell, które powodują odrzucanie pakietów protokołu datagramów użytkownika; I kolejna o Cốc Cốc Browser, która uniemożliwia jej otwarcie i może powodować inne problemy i błędy.

Czy uznałeś to za interesujące? Zostaw swoją opinię w komentarzach!