5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To długo oczekiwany OnePlus 10 Pro, który wyciekł w wysokiej jakości obrazach i potwierdzonych funkcjach

Nowy telefon OnePlus 10 Pro w szczegółach i w wysokiej jakości obrazu dzięki najnowszym przeciekom.

Już kilka tygodni temu ostrzegaliśmy, W tym roku nie będzie OnePlusa 9T Zostaw miłośniczki pseudonimów z miodem na ustach „T” z OnePlus, który tym razem poczeka do 2022 Dla lepszego przygotowania Ultimate Assault na tronie Androida.

fakt, OnePlus 10 Pro praktycznie nie ma już dla nas żadnych tajemnic, faktem jest, że następna generacja topowego producenta „Nigdy równy” Rysuje więcej niż za to płacisz Hasselblad podpisał jednostkę fotograficzną 3D i projekt wyższego poziomuZdecydowanie zainspirowany Galaxy S21 pomimo niewątpliwego dotyku OnePlus.

Będzie to OnePlus 10 Pro, który ma zaatakować tron ​​Androida w 2022 roku.

Urządzenie zostało szczegółowo nauczone przez kolegów z Zoutonkto opublikował? sprawia, że Wysoka jakość Plus praktycznie każdy Główne komponenty sprzętoweTak więc dla fanów OnePlus, jak i nie-fanów, przyjrzyjmy się Wszystko, co wiemy o obiecującym OnePlus 10 Pro Już przygotowuje się do lądowania… Bez wątpienia będzie to jeden z najlepszych telefonów w 2022 roku!

W tym roku nie będzie OnePlus 9T: jego kolejny koniec nadejdzie w 2022 roku z nowym oprogramowaniem

OnePlus 10 Pro, punkt zwrotny?

Osobom odpowiedzialnym za OnePlus nie wystarczy już być tą młodą i lekceważącą firmą, która zainicjowała rynek pod względem ceny i wydajności, i w tej transformacji, której szukają. Zbliż się do gigantów sektora i rywalizuj o tron ​​Androida Musieli pominąć wersję OnePlus pod pseudonimem „T”I dostosowywanie strategii i obstawianie na nią Nowy flagowiec, który zdecydowanie obiecuje.

Wyraźnie Pojawi się dopiero w pierwszych tygodniach 2022 r., ale maszyna działa i wiemy już prawie wszystko o OnePlus 10 Pro, zaczynając od nowego projektu, jakość wykończeń wydaje się dominować, dając Większe znaczenie dla fotografii i Hasselblad Lepsza integracja modułu aparatu, przy zachowaniu prostej i eleganckiej istoty wszystkich telefonów komórkowych OnePlus.

READ  Rover odkrywa „coś, czego nikt wcześniej nie widział” pod skałą na Marsie (ZDJĘCIA)

Według Zouton i OnLeaks wiemy, że Twój ekran będzie się powtarzał z Przekątna 6,7 ​​cala i technologia LTPO Fluid AMOLED, trzymając przedni aparat za otworem w lewym górnym rogu panelu.

OnePlus 10 Pro, wyciekł

Dostępny również we wspaniałym, matowym czarnym wykończeniu, model Samsung Phantom Black.

Mówią też o rozmiarze 163,0 x 73,8 x 8,5 mm, nieznacznie się poprawia w stosunku do OnePlus 9 Pro, przede wszystkim dlatego, że w tym przypadku podobnych środków musi być teraz odpowiednia Bateria 5000 mAh bardziej hojny.

Oczywiście z tyłu w atrakcyjnych matowych odcieniach nowy moduł aparatu Grubość garbu wzrośnie do 10,3 mm, czego wyraźnie się spodziewaliśmy i nie było zaskoczeniem.

Jeśli chodzi o slajdy, muszą mieć plik Najnowszy Snapdragon QualcommNazywa się SD898 lub w jakikolwiek inny sposób, z 8-12 GB RAM i 128 lub 256 GB pamięci. Ponadto będziesz miał Połączenie 5G niezależnie I brutalna szybka wysyłka Do 125 watów mocy.

Uważaj na te szczegóły, ponieważ OnePlus 10 Pro będzie w stanie Naładuj od 0% do 100% w mniej niż 20 minut O.

Jeśli chodzi o oprogramowanie, tutaj nastąpią zmiany wynikające z Fuzja OPPO i OnePlus, gdzie wykorzysta nowy flagowiec producenta na czele z Pete Lau Nowe oprogramowanie, które łączy w sobie to, co najlepsze z obu światówZ OxygenOS i ColorOS O nazwie ColorOS Przeciwieństwo de.

Najgorsze jest to, że nie ma zbyt wielu informacji o tym niesamowitym module aparatu, po prostu wiemy, że taki będzie Potrójna konfiguracja z maksymalnie 5-krotnym zoomem optycznym, bez dalszych szczegółów w tej chwili.

OnePlus 10 Pro, wyciekł

Potrójny zespół obrazowania sygnowany przez Hasselblada, obecnie głównego bohatera.

Premiera i ceny OnePlus 10 Pro

Według Zoutona nowy flagowiec OnePlusa powinien być gotowy do przybycia W pierwszych miesiącach 2022 r., choć z pewnością jest to dość niejasna informacja.

Wiemy, że OnePlus 9 został zaprezentowany pod koniec marca 2021 roku, biorąc pod uwagę brak OnePlus 9T Najbardziej logiczne jest to, że data prezentacji nowego 10 Pro została przesunięta na styczeń lub lutyCzasami konkuruje również z najnowszymi produktami Samsunga i Xiaomi, które już szukają broni na Nowy Rok.

READ  Realme 8 5G | Karta techniczna | uruchom | Peru | Funkcje | Cena | Specyfikacje | Pełne specyfikacje | kamera | bateria | Stany Zjednoczone | Hiszpania | Meksyk | NNDA | NNNI | Spor-Play

Mówi się o czarnych, białych i jasnoniebieskich kolorach, które należy potwierdzić i Podobne ceny, choć nieco wyższe niż OnePlus 9, która zaczyna się od 709 € za model podstawowy do 999 euro za Dell OnePlus 9 Pro o większej pojemności. Dobra wiadomość, że OnePlus chce dalej podnosić poprzeczkę, ale za bardziej rekompensującą cenę niż większość.

OnePlus 10 Pro, Galeria

OnePlus 10 Pro, wyciekł

Najlepsze telefony OnePlus, które możesz kupić

Powiązane tematy: telefony komórkoweI Chińskie telefony komórkoweI jeden plus

Logo HBO Max

Zasubskrybuj HBO Max ze zniżką 50% na zawsze subskrybować

Disney +. logo

Zasubskrybuj Disney+ za 8,99 USD! subskrybować