21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To było pierwsze zdjęcie, które udostępnił Juan Pablo Medina po tym, jak stracił nogę

To było pierwsze zdjęcie, które udostępnił Juan Pablo Medina po tym, jak stracił nogę

Juan Pablo Medina udostępnił zdjęcie swoim współpracownikom (zdjęcie: @juan_pablomedina/Instagram)

Juan Pablo Medina Pojawił się na swoim koncie na Instagramie kilka tygodni temu, kiedy opublikował zdjęcie, w którym zapowiedział swoje zdjęcie Nominacja Ariel dla najlepszego aktora za występ w filmie Klub Doskonałości, wydany w zeszłym roku.

W piątek przedstawiliśmy drugiego tłumacza Pojawianie się w mediach społecznościowych. Powikłania po zdrowiu Z powodu udaru, który doprowadził do utraty jednej nogi, aktor udostępnił zdjęcie swoim kolegom za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

Wysłane przez Gabriella de la Garza, pokazać się Juan Pablo obok swoich kolegów z grupy kotwiceOstatnia seria, którą ukończył przed swoimi problemami zdrowotnymi. Aktor jest pokazany uśmiechnięty i stojący, co wskazuje, że było to zdjęcie zrobione przed udarem.

Zdjęcie opublikowała Gabriela de la Garza, a później udostępnił je Juan Pablo
Zdjęcie opublikowała Gabriela de la Garza, a później udostępnił je Juan Pablo

Chociaż aktor Wyszło w połowie zeszłego miesiąca I był w dobrym zdrowiu, a źródła bliskie aktorowi potwierdziły, że przechodzi przez scenę Etap smutku i niepokoju emocjonalnego, i on został ulepszony Odkąd dowiedział się o swojej kandydaturze na Ariela.

W rozmowie z wyzysk, obsada ujawniła, że ​​„czuję się wdzięczny Z Bogiem, bo on żyje, Lubi być kochany przez otaczających go ludzi Rozpieszczała go jego dziewczyna Paulina Davila”.

aktor Jesteś naprawdę podekscytowany, aby iść naprzód, gdzie potwierdzili, żeKoncentruje się na swojej rehabilitacji i już rozważa możliwość założenia protezy. Prowadzi rozmowy ze specjalistami z Meksyku, Stanów Zjednoczonych i Europy, bo postanowił nie dać się pokonać.”

Aktor już szuka protezy, aby wrócić do normalnego życia Zdjęcie: Instagram / @juan_pablomedina
Aktor już szuka protezy, aby wrócić do normalnego życia Zdjęcie: Instagram / @juan_pablomedina

Według obsady Juana Pablo, obecnie jest Dopracuj szczegóły, aby wrócić do pracyPowróci na scenę, by zagrać w sztuce historie o duchach, który wyprodukuje twój przyjaciel Oscar Oriel.

Od samego początku mój partner i ja myśleliśmy, że Juan Pablo będzie pełnił rolę lidera, ponieważ jest to praca montażowa. Powiedział do mnie: „Sztuka jest dla mnie bardzo ważna”.Cóż, planujemy go zainstalować najpóźniej, W marcu – kwietniu przyszłego rokuPowiedział producent, który potwierdził, że aktor jest gotowy na powrót na scenę.

READ  Ani John Wick, ani Marvel: jeden z najlepszych filmów akcji ubiegłego roku, który będzie można obejrzeć dziś wieczorem – Wiadomości Filmowe

aktor Jestem jednym z twoich fanów I dom z kwiatami Pracował nad serią produkcji Disney W czasie krzepnięcia, więc Produkcja została wstrzymana Dopóki Juan Pablo nie wyzdrowieje. Jednak kilka dni temu ogłoszono, że zostanie zastąpiony przez katalońskiego aktora Oscar Jenada.

Nastrój Juana Pablo poprawił się od czasu jego nominacji do Ariel Zdjęcie: Instagram / @juan_pablomedina
Nastrój Juana Pablo poprawił się od czasu jego nominacji do Ariel Zdjęcie: Instagram / @juan_pablomedina

Plotki głoszą, że aktor, który dał życie… Canteenflas faktycznie Louis Rig w serii Luis Miguel, Będę Nagraj ponownie sceny Postać pozostawiona przez Juana Pablo po jego problemach zdrowotnych.

Wiele postaci w jej artystycznym środowisku Wysyłaj wiadomości wsparcia Tak było z Juanem Pablo po problemach zdrowotnych, których doznał kilka tygodni temu Vice i Andrea LegarretowieKto żałował prawdy, kiedy dowiedzieli się, co się stało.

W ten sam sposób aktor otrzymał Serdeczne gratulacje z okazji nominacji Ariel W komentarzach zamieszczonych na jego koncie na Instagramie niektórzy poświęcili czas, by mu pogratulować Alejandro Spitzer, Zorya Vega i Claudia Alvarez.

Czytaj: