28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To był hołd, który Christian Nodal złożył Vicente Fernandez na swoim koncercie, śpiewał jak nigdy dotąd! | Wideo

Christian Nodal Dołącz do celebrytów, którym się podobało Vicente FernandezMimo że jest piosenkarzem, robi to dobrze Powitanie Podczas jego koncertu w ten weekend w Zjednoczone państwo.

12 grudnia w świecie rozrywki i Muzyka meksykańska Opłakują śmierćCharo de HuentitanW wieku 81 lat został uhonorowany i wydalony w obecności rodziny i fanów.

Może Cię zainteresować: „Uwierzył we mnie”: Gloria Trevi potwierdza, że ​​Vicente Fernandez był jednym z niewielu, którzy ją wspierali

Narzeczony Belinda Wykorzystał swoją prezentację w Save Mart Center we Fresno w Kalifornii, aby poświęcić emocjonalne słowa i zrobić „Uhonorowanie kogoś, kto zasługuje na honorZ jednymi z najsłynniejszych piosenek regionalnej ikony muzyki.

Dziś mariachi, kino, meksykańska rasa, Nasza kultura jest w żałobie Ponieważ wszyscy wiemy, że to, co pozostawił ten wielki człowiek, było małym ziarnem w całym świecie naszej kultury. „Wszyscy dorastaliśmy, łącznie ze mną, słuchając tego” – powiedział Christian Nodal.

w towarzystwie mariachi A z kilkoma zdjęciami Vicente Fernández, Nodal wykonał piosenkę „Boskie kobiety”,Król’ i 'Acá entre nos’ i 'Volver, Volver’ z publicznością, która zapamięta go tymi i innymi melodiami.

Ostatnie pożegnanie z Vicente Fernandez

tej niedzieli Arena VFG W Guadalajarze w Jalisco otworzył drzwi dla publiczności, aby po raz ostatni pożegnać się z Vicente Fernandez, który zmarł po jego pobycie w szpitalu Przez cztery miesiące po ciężkim upadku na jego farmie.

oryginalna piosenkarka z Huentitan, Miałem to zamówić w trakcie pogrzeb Jego najlepsze piosenki zostaną zaśpiewane, choć byłypowrócićW ramach jego ostatniej woli na dzień pogrzebu.

Uwagę publiczności zwrócił utwór „Amor de los dos”, śpiewany przez Alejandro Fernandeza, podczas gdy jego matka, Maria del Refugio Abarca, pełniła wartę honorową przy trumnie, która przez 50 lat była jej mężem i jej wielką miłością. lat.

READ  Paula Rojas płacze Consuelo Duval nad tymi emocjonalnymi szczegółami: zdjęcie

Może Cię zainteresować: Ile lat miała Donna Coquita, kiedy poślubiła Vicente Fernandez, czy była nieletnia?

Szczątki Don Chianti pozostaną w kaplicy na jego farmie.Trzy źrebięta”, gdzie jego czterej synowie zanieśli jego trumnę w poniedziałek, aby pożegnać go na prywatnym pogrzebie.

Vicente Fernandez zmarł w wieku 81 lat. Zdjęcie: Instagram_vicentefdez

Czytaj:

„The Last of the Great Died”: Aida Cuevas ujawnia historie z Vicente Fernandezem | Wideo

Vicente Fernández: Oto jak grób „El Charro de Huentitán” znajdzie się na farmie Los Tres Potrillos

Vicente Fernández: To 10 najczęściej słuchanych piosenek w dniu śmierci „Charro de Huentitán”