23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To będzie? Mówią, że ta długo oczekiwana ekskluzywna konsola Xbox może być opóźniona

Redakcyjny: gry / Portal społecznościowy Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda / Forum / kabel / WhatsApp

Niektórzy użytkownicy konsoli Xbox są po tym rozczarowani opóźnienie prześladowca 2, gra, która miała zostać wydana w kwietniu, a teraz będzie dostępna do grudnia. Teraz pojawiły się dowody na możliwe opóźnienie innego ważnego projektu, również wyłącznie na Xbox.

To było na E3 2021, kiedy Austin Pillars ujawnił pierwsze szczegóły Redvale, strzelanka z otwartym światem opracowywana na Xbox Series X, Xbox Series S i PC. Od miesięcy nie mieliśmy informacji o tytule, ale wiemy, że ma się ukazać tego lata.

Jednak niektóre źródła potwierdziły niedawno, że jest taka możliwość Redvale Dołącz do tegorocznej listy opóźnień i przyjedź kilka miesięcy później niż planowano.

Odkryć: Redvale: Co to jest; Kiedy się pojawi i wszystko, co musisz wiedzieć

¿Redvale Czy się spóźni? Źródła potwierdzają, że mogło się to zdarzyć

Według MrMattyPlays i Lorda Cognito, który jest odpowiedzialny za podcast Książę wybierz, istnieje możliwość, że Redvale Ma taką samą przyszłość prześladowca 2, ponieważ data jego wydania może ulec przesunięciu.

Obecnie nie ma ustalonej daty jego pierwszej prezentacji w tytule; Jednak Arkane Austin ogłosił projekt z oknem na wydanie tego lata.

Obaj prezenterzy stwierdzili, że to słyszeli Redvale Może się opóźnić i dotrzeć po kilku miesiącach. Uważają, że w tej chwili jest to powszechne, a zgłaszane informacje pochodzą z „nietypowego źródła”. Dlatego zalecamy, abyś zrobił to samo.

Zarówno MrMattyPlays, jak i Lord Cognito uważają, że opóźnienie tytułu nie jest całkowicie irracjonalne, zwłaszcza że Arkane Austin pokazał tak niewiele projektu poza swoją prezentacją.

Niektórzy fani martwią się tą możliwością, ale są też gracze, którzy chcą poczekać trochę dłużej na dobry tytuł w nadchodzących miesiącach. W chwili pisania tego tekstu twórcy nie komentowali tej plotki.

READ  Tak będą wyglądać reakcje w wiadomościach WhatsApp

Gdybyś przeoczył: Redvale Zobaczmy ich postacie, broń i ich świat na obrazach filtrów

Redvale W fazie rozwoju dla Xbox Series X, Xbox Series S i PC. Zadebiutuje latem 2022 roku. Więcej informacji o tytule znajdziesz tutaj Połączyć.

Powiązane wideo: Ujawniono zwiastun Redvale