30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To 10 najdroższych amiibo dzisiaj

Jako dobry fan Nintendo, prawdopodobnie już to wiesz amiibo to interaktywne postacie i karty, których można używać w grach Big N. Wykorzystują technologię komunikacji krótkiego zasięgu lub NFC do interakcji z kompatybilną grą wideo, umożliwiając przesyłanie danych do iz każdej gry oraz na wiele platform.

Od czasu premiery w 2014 roku otrzymaliśmy dużą liczbę gier amiibo z różnych gier wideo, takich jak The Legend of Zelda czy Super Mario Bros. lub Super Smash Bros.. I tak, przez te wszystkie lata, numery i karty Linków i firm zostały wyrzucone z kampusu Smash Bros. Całość i wszyscy sąsiedzi Animal Crossing, żeby wymienić tylko kilku, są na sprzedaż.

Jak możesz sobie wyobrazić, niektóre stają się bardziej popularne niż inne, co spowodowało, że sprzedają się szybko w sklepach, a spekulanci zarabiają na ich odsprzedaży.

W tym artykule porozmawiamy Obecnie 10 najdroższych amiibo. Zaczniemy, w pierwszej dziesiątce, od omówienia najtańszych, aby stopniowo wspinać się na liście, a tym samym dotrzeć do najbardziej poszukiwanej ze wszystkich. Chcesz wiedzieć, który z nich jest bardziej wartościowy? Więc czytaj dalej!

Super Smash Bros. – Chmura

Saga Super Smash Bros to jedna z najpopularniejszych gier amiibo wprowadzonych na rynek; W rzeczywistości jest to jedna z nielicznych serii, która nadal działa do dziś. Prawda jest taka, że ​​Nintendo ma kopalnię złota w tym tytule, ponieważ ma ogromny skład bojowników i jest to jeden z tytułów, który coraz lepiej wykorzystuje te postacie.

Mając to na uwadze, nic dziwnego, że niektóre z ich amiibo należą do najdroższych. Tak jest w przypadku Cloud, bohater Final Fantasy VII I majestatyczny posiadacz miecza.

Jest to jedna z niewielu postaci Smash, która ma dwie różne amiibo, Gracz 1 i Gracz 2. Obie są bardzo drogie i trudne do znalezienia, ale obecnie ta z najwyższą ceną to Gracz 1, czyli ten z klasycznym strojem postaci . To amiibo można obecnie kupić za około 45 EUR.

READ  Ta aplikacja musi być zainstalowana na wszystkich telefonach z Androidem

Super Smash Bros. – Gracz z bagnetem 2

Kontynuujemy naszą wycieczkę po najdroższym amiibo z kolejnym z serii Super Smash Bros. Tym razem jest to kolejna z najseksowniejszych postaci na kampusie: Bayonetta.

Nasza ukochana Cherry, która wkrótce wypuszcza swoją trzecią grę, jest taka sama jak Cloud, mając dwa różne amiibo amiibo. Tym razem, podczas gdy numer gracza 1 odnosi się do Cherry z Bayonetty 2, amiibo gracza 2 bazuje na postaci Bayonetta 1. Cóż, droższy w tym przypadku jest gracz 2, który Ty masz o wartości 48 EUR.

The Legend of Zelda – Połączenie z Okaryną

Każdy szanujący się fan The Legend of Zelda ma w swojej kolekcji przynajmniej jedno amiibo z tej sagi. Z tego powodu nie dziwi fakt, że niektóre z nich należą do najbardziej poszukiwanych.

Tym razem ósemka w naszym rankingu to numer za Link z okaryną, oparty, jak mogłoby być inaczej, na czas bohatera Okaryna czasu. Przynieś nam to amiibo To może nas kosztować około 65 EUR.

Detektyw Pikachu – Postać detektywa Pikachu

Jak dobrze wiesz, Detektyw Pikachu Był to dziwny tytuł, który pojawił się na Nintendo 3DS w 2016 roku. Był to tytuł zupełnie inny od tego, do którego przywykła do tej pory firma Pokémon, bardziej podobny do powieści graficznych i gier profesora Laytona.

Ta gra wideo ma swoje własne amiibo, Detektyw Pikachu jest znacznie większy niż reszta postaci. Wtedy mogliśmy go mieć za około 25 euro, ale dziś trzeba zapłacić około 85 EUR Aby go zdobyć.

W tym momencie, jeśli mi wybaczysz, chciałbym opowiedzieć anegdotę. Lata temu kupiłem to amiibo w rozsądnej cenie, 25 euro mówię, bo sprzedawca przekonał mnie, żebym go zabrał ze sobą, twierdząc, że po latach będzie mnie to kosztować dwa razy więcej. Nie brakowało rozumu i dzisiaj muszę podziękować temu chłopcu, który tak nalegał, żebym go zabrał ze sobą, bo bez niego zostałbym bez ważnego kawałka mojej kolekcji.

READ  Jakie aplikacje WhatsApp należy odinstalować z telefonu z Androidem dla bezpieczeństwa | Telefony komórkowe | Smartfony | nnda nnni | dane

Super Smash Bros. – Joker

Kontynuujemy naszą trasę, po raz kolejny rozmawiając o saga Super Smash Bros. Z tej okazji porozmawiamy Jeden z najnowszych amiibo Z zestawu: żartowniś. bohater opowieści Osoba 5 Posiada własny numer, który można za niego kupić Liczba nie jest mała od 95 EUR.

The Legend of Zelda – Wolf Link

Wchodzimy do pierwszej piątki najdroższych amiibo z legenda o zeldzie, Nintendros Jak widać poniżej, różnica w cenie dla pierwszych pięciu numerów na liście jest znacznie wyższa niż te wymienione do tej pory.

Wspomnieliśmy już, że niektóre z naszych ukochanych bohaterów czasu często osiągają wygórowane ceny, ale to amiibo to inna historia. i to jest numer Nadchodzi Wolf Link z The Legend of Zelda: Twilight Princess Cena w sklepach 150 euroA Dziesięć razy więcej niż cena detaliczna oznaczona przez N.

Splatoon – Inkling Girl, Inkling Boy, Inkling Squid 3 zestawy

Tutaj znajdujemy kolejną ogromną podwyżkę cen. Nie będziemy teraz rozmawiać o Zeldzie czy Smash Bros. , ale o kolejnej sadze Nintendo, która jeszcze nie pojawiła się na tej liście: Lint z Splatoon.

Ten zestaw trzech figurek, odpowiadających Inklinujący Chłopak, Inklinująca Dziewczyna i Inkarnująca Kałamarnica, Obecnie można go znaleźć na rynku Około 250 euro. Niewątpliwie niesamowita postać.

Splatoon – Morze i Tina, opakowanie 2 szt.

Weszliśmy do pierwszej trójki, która jest platformą nie pasującą do wszystkich kieszeni. Poszedł do brązu Kolejna postać z naszych ulubionych gier atramentowych: Podwójne pudełka Mar i Tina.

Zabawne jest to, że przez długi czas nie było niczym niezwykłym, aby ten duet prezenterów znajdował się na półkach sklepowych, ale z dnia na dzień Nintendo przestało je uzupełniać. Nie znamy powodu tej decyzji. Może dlatego, że nie są jedną z najpopularniejszych postaci, a może Big N jest zmęczony braniem większej liczby postaci od tej pary.

READ  Wskazówki dotyczące tajemniczej nowej aplikacji Xbox zostały znalezione w sklepie Microsoft Store

Niezależnie od powodów, prawda jest taka, że ​​sprzedawcy nie marnowali czasu i podnieśli cenę tego pakietu aż do wygórowanych liczb. Dziś często można znaleźć Mara i Tinę na sprzedaż Około 290 EUR.

Super Mario Bros – Złoty Mario

Srebrny medal to jedno z najbardziej rozchwytywanych amiibo dla kolekcjonerów, które bez wątpienia zawsze należy do najdroższych. Rozmawiamy, jak mogłoby być inaczej, od Złoty Mario.

Ten dziwny numer to nic innego jak specjalne wydanie Mario amiibo, które trafiło do sprzedaży w 2015 roku. W tej chwili bardzo trudno go znaleźć, więc jestTo normalne, że cena sprzedaży będzie wkrótce 240 EUR.

Jak widzieliście, ta liczba jest wyceniona niżej niż dwa wspomniane powyżej pakiety Splatoon, ale znajduje się powyżej nich w rankingach, ponieważ jest numerem jeden, a nie zestawem. Aby dać ci wyobrażenie o kosztach, możesz kupić pierwsze cztery amiibo z tej listy za pieniądze, które warte jest Twoje Złote Mario.

Sophie Yoshi’s World – Mega Woly Yoshi

Najdroższe amiibo wszechczasów, które ma wątpliwy zaszczyt bycia najcenniejszym i drapiąc się po kieszeniach, żeby je zdobyć, Mega Yoshi z Yoshi’s Woolly World.

Trudno znaleźć największą postać w historii, nawet bardziej niż detektywa Pikachu, więc Ci, którzy go sprzedają, robią to za numer 380 EUR.

Jak dotąd nasza recenzja najdroższego amiibo, Nintendo. Czy masz któregoś z nich w swojej grupie? Daj nam znać w komentarzach.