29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

TM Group rozwija się w całej Europie: Przedstawiciele w Szwecji, Polsce, Belgii i Niemczech

TM Real Estate Group przekracza granice. Opracowany przez Alicante, firmę specjalizującą się w budowie i ulepszaniu drugich domów na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Plan ekspansji koncentrował się na otwieraniu nowych biur w Europie, Według raportu firmy.

Firma planuje otworzyć sieć biur na kluczowych rynkach, na których firma prowadzi działalność w różnych częściach Europy. Szwecja będzie pierwszym z delegatów, który wystartuje w dniu premiery, Ze względu na zainteresowanie szwedzkiego kupującego obszarem Costa Blanca i Costa del Sol. W ciągu ostatnich dziewięciu lat stanowił 15% całkowitej sprzedaży międzynarodowej firmy.

Po Szwecji grupa planuje już lądować na stałe w Polsce, Belgii i Niemczech. Według historycznej serii DM, Sprzedaż międzynarodowa waha się od 70% do 80% Sprzedaż firmy w Hiszpanii.

Aby lepiej zmienić ten plan w miesiącach poprzedzających wybuch epidemii, firma utworzyła tymczasowe biura w różnych krajach europejskich. „Grupa Alicante zdecydowała, że ​​jeśli te obszary otrzymają pozytywny odbiór oferty śródziemnomorskiej, mogą nadal się rozwijać, otwierając nowych delegatów”, wyjaśniają z firmy.

TM Group Inmobilario to pięćdziesięcioletnia firma z siedzibą w Alicante, której głównym celem jest promocja projektów nieruchomościowych, turystycznych i hotelarskich. Firma ma plan ekspansji, który wybuduje 3000 domów.

W ubiegłym roku reklamodawca Alicante odnotował przychód w wysokości 161 milionów euro, o 8% mniej niż w roku poprzednim. Do 2021 roku Grupa planuje modernizację 1215 domów do 2021 r I osiągnąć obrót w wysokości 200 milionów euro.

Specjalizując się w budowie i rozwoju nieruchomości drugiego kurortu, ponad 20 000 domów oferowanych jest głównie w regionie Morza Śródziemnego, a firma zajmuje się innymi kluczowymi funkcjami biznesowymi, takimi jak zarządzanie hotelami i obsługa prawie 1000 kluczy. Riviera Maya (Meksyk), Wynajem na wakacje, Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz eksploatacja i marketing w rolnictwie, Inne.

READ  Nowe prawo w Polsce przeciwko nazistom skonfiskowało mienie, które rozgniewało Izrael