15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tinder zostaje bohaterem imprezy; ” Szukać miłości”

  • Szacuje się, że co najmniej 62,5% światowej populacji jest podłączonych do Internetu.

  • Tinder to najpopularniejsza aplikacja randkowa, z ponad 57 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie.

  • Tylko 32 procent użytkowników aplikacji randkowych używa tego narzędzia w celu znalezienia formalnego związku.

Zmienił się sposób, w jaki ludzie wchodzą ze sobą w interakcje, a teraz cyfrowe życie cyfrowe pozwala w dowolnym czasie szukać przyjaźni lub miłości z dowolnego miejsca na świecie, wyjaśnił użytkownik sieci, który Rozprzestrzeniaj się szybko, aby dopasować użytkownika Tinder o nietypowej godzinie, Zmień aplikację w bohatera koncertu.

Platformy i sieci społecznościowe, wywodzące się z zamknięcia społecznego, stały się wielkim trendem wśród aktywnych użytkowników Internetu, Co do tej pory stanowi nieco ponad 62,5% populacji. populacja świata , Jest to zgodne z tym, co wskazano w ostatnim raporcie z Jesteśmy Społeczni, Cyfrowy Raport 2022, Rysunek, który pokazuje wagę tego Społeczność ponad 4,95 miliarda użytkowników internetu W drodze społeczeństwo jest teraz połączone.

Tinder bohaterem balu

Rosnąca społeczność cyfrowa coraz częściej korzysta z aplikacji randkowych, zgodnie z raportem z media specjalistyczne, Obecnie Tinder Dominuje na tym rynku, mając nieco ponad 57 milionów aktywnych użytkowników miesięcznieA Podczas gdy Badoozarejestrowało w tym samym okresie 15 milionów użytkowników.

Ze względu na zwiększoną aktywność użytkowników w aplikacjach randkowych, warto spróbować znaleźć jakiś związek, ponieważ oprócz możliwości poznania ludzi innych niż twoje kręgi społeczne, pozwala również znaleźć więź emocjonalną, jak pokazano wirusowym filmem, w którym widać, jak mężczyzna z pomocą kilkusetosobowej grupy mężczyzn szuka miłości w najmniej oczekiwanym momencie, dopóki nie znajdzie się w mecz.

Umieść tweeta # opowieść Umieść tweeta ♬ Oryginalne audio – Adrian Tz

Ponieważ jedną z głównych cech sieci społecznościowych jest ułatwianie komunikacji między ludźmi, według raportu są one szeroko stosowane w poszukiwaniu partnera lub związku TheCui.com, Tylko w Meksyku 30,2% użytkowników aplikacji randkowych loguje się w celu nawiązania formalnego związku, Podczas gdy 28,9 procent szuka tylko przypadkowych spotkań.

READ  To będzie przyszłość pracy według Marka Zuckerberga - FireWire

The stosunki małżeńskie Są istotną częścią codziennego życia, ponieważ razem z nimi staramy się stworzyć harmonijne i przyjemne środowisko, mające wpływ na wszystkie aspekty, ponieważ poprawiają wydajność, redukują stres i generują dobre samopoczucie; Dlatego aplikacje randkowe odnotowały wzrost liczby użytkowników podczas przymusowego odosobnienia, Stan Tindera z nieco ponad 72 procentami użytkowników powracającymi do tych aplikacji Wykazał potrzebę, aby ludzie łączyli się i utrzymywali połączenia w nowej cyfrowej normie i poza nią.

Dlatego możliwe jest spotkanie miłości w jednej z tych sieci społecznościowych, jak wyjaśnił inny użytkownik, który wskazał Za pośrednictwem jednej z tych platform poznał swojego partnera i swoją prawdziwą miłość; Obie historie skłoniły społeczność do dalszego poszukiwania idealnego partnera za pośrednictwem platform cyfrowych.

Tylko te dwa przypadki pokazują, że sieci społecznościowe odgrywają dziś niezastąpioną rolę w życiu tysięcy ludzi, ponieważ duża część populacji pracuje, bawi się, uczy i wchodzi w interakcje… co sprawia, że ​​odległość fizyczna jest coraz mniej przeszkodą.

Czytaj teraz:

„I krytykuję Tindera”; Dream Story oferuje najlepszą reklamę aplikacji
Google poddaje się Tinderowi, a aplikacja randkowa wycofuje pozew
Sprzedaje Hot Wheels, aby opłacić swój ślub i tak reagują kolekcjonerzy
Zara triumfuje na ślubie Britney Spears z Seleną Gomez w jej „tanim” wyglądzie