29 marca, 2024

Timbers vs NY CFC (1-1): Nowy Jork wygrywa w rzutach karnych | Wideo

ten Nowojorski klub piłkarski Jak jest w tę sobotę? Nowy mistrz MLS Kiedy wygrasz partię Rzuty karne 4-2 (5-3 w dwumeczu) przeciwko Portland Timbers W finale konkursu w monarchii Efrain Juarez, asystent techniczny Ronniego Dela.

Portland z Josecarlos van Ranken w jaki sposób adresNie mógł w domu i przed swoimi ludźmi. Zeszli z tablicy wyników, Powstrzymywali się i strzelali z 11 stopni, chociaż w końcu wizyta ucierpiała.

Pojedynek jest zamkniętyTo właśnie ta wizyta zadecydowała o zwycięstwie na boisku w normalnym czasie i dlatego zdobył do domu swój pierwszy tytuł w historii.

skrzynka Nowy Jork nie wyszedł ze scenariusza A wraz z rejestracją Tate otrzymał tytuł.

W rzeczywistości była to jego własność Castellanos Kim jest Wyślij pierwsze powiadomienie. W ósmej minucie Argentyńczyk oddał strzał, który trafił w obronę miejscowej drużyny.

Różane drewno i W 25. minucie Felipe Mora oddał bardzo mocny strzał który również odbiegał od tyłu.

Kiedy nie zawiódł, poszedł do 40′, Ta sama formuła, maxi tate, który przyszedł i teraz jedzie Zrób to 1-0. Spektakl recenzowano w gdzie Może nie na miejscu, ale nic nie było.

Sebastian Biały Odpowiedź udzielona przez Portland s 45′ Wysłał pocisk, który podszedł zbyt blisko.

Już w drugiej części Morale Robić Strzał w 49„to uderzenie poprzeczka Co wydawało się drugą wizytą.

Stopniowo Nowy Jork był cedycja właściwości I cofanie się, które zostało wykorzystane przez lasy że mieli Kilka bramek. W 81. minucie Felipe Mora był w polu i bez śladu, a Chilijczyk chybił w 87. minucie i oddał kolejny strzał.

Kiedy wszystko było gotowe na adres w Nowym Jorku, Mora skorzystała z ożywienia w regionie i W 94′ zdobył wynik 1-1 Strzałem krzyżowym i wyślij wszystko do rozwalenia.

w odszkodowaniu, Diego Valeri popełnił niebezpieczny dośrodkowanie w 99. minucie do każdego Maura nie przyjechała, a za godzinę 100 minut, Sam Urugwajczyk oddał strzał, który przeszedł przez szczyt.