22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tim Shafer mówi, że nie ma planów na kolejną odsłonę serii

Double Fine chce stworzyć coś zupełnie nowego, ale nie wyklucza całkowicie pomysłu na trylogię.

By Axel Garcia / 21 komentarzy

Po uruchomieniu programu Pionierzy psychologii 2Zespół Double Fine już o tym wspominał Nie mogę się doczekać pracy nad czymś nowym, ale mam nadzieję trzecia partia Z tej historii zdecydowanie już ich nie ma. Tim ShaferPrezes Double Fine stwierdził, że nie ma planów współpracy z podmiotem trzecim.

Zespół i ja czekamy na coś zupełnie nowego.Tim Schaeffer, dyrektor generalny Du Doublefine„W tej chwili nie ma żadnych planów. Nie ma też żadnych zasad, nie zamykamy drzwi ani nic w tym rodzaju” – powiedział Schaefer. „Myślę, że zespół i ja naprawdę czekamy na coś. Całkiem nowyAle kochamy te postacie i łatwo jest rozszerzyć sferę psychologiczną o nowe przygody”.

„Mamy wiele świetnych pomysłów” – kontynuował Shafer. „Projektujemy prototypy i mamy nowe pomysły, o których nikt nigdy nie słyszał.”

Schaeffer też o tym mówił brutalna legenda 2, adres wspomniany również w społeczności. Nie było to jednak uspokajające słowa, gdyż stwierdził, że jego ewolucja może być złożona ze względu na kontrowersyjne mechanizmy.

Słowa Schaeffera nie pozostawiły nic wyobraźni spotkać CięTak więc nowe odsłony Psychonauts czy Brutal Legends praktycznie nie wchodzą w grę. Jeśli jesteś zainteresowany najnowszą pracą Double Fine, sprawdź Nasza analiza D Cykonauci 2.

Więcej o: Pionierzy psychologii 2I podwójnie dobrze I Tim Shafer.

READ  Jedną z najlepszych aplikacji pogodowych na Androida można pobrać bezpłatnie na kilka godzin