30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tim Cook pochwalił w Pekinie szybki postęp technologiczny Chin

CEO Apple’a, Tim gotujewyszło na jaw podczas niezapowiedzianej wizyty w Pekin Szybki postęp innowacyjności w kraju Azja spodziewałem się tego przemysł Przyspieszysz dalsze, lokalne gromadzenie mediów.

Cook Co Chińskie Forum RozwojuWedług oficjalnej gazety był „podekscytowany” powrotem do kraju, którego nie odwiedził od początku pandemii Covid-19. Globalne czasy.

Po wzięciu udziału w dyskusji panelowej podczas wydarzenia, CEO chwalił osiągnięcia technologiczne Chin i przewidywał szybki rozwój w obszarach takich jak sztuczna inteligencja i Rozszerzona Rzeczywistośćtechnologie, które, jak powiedział, „obiecują ludzkości niewiarygodnie pozytywne rzeczy”.

„z tego powodu manzana Szkoły są zaangażowane we wczesne nauczanie uczniów kodowania”.

odpowiedzialna osoba manzana Wyjaśnił, że podczas tej wizyty spotkał nauczycieli z obszarów wiejskich, gdzie wdrażana jest edukacja cyfrowa i „fantastycznie” było zobaczyć, jak zmieniły się sale lekcyjne wraz z wprowadzeniem technologii.

Cook odmówił odpowiedzi na pytanie, kto Naciska O dalszych planach jego firmy na rynku chińskim w ramach amerykańskiej strategii oddzielenia swojej gospodarki od gospodarki azjatyckiego giganta i ewentualnych dostosowań, jakie może to pociągać za sobą w łańcuchach dostaw.

W tym roku mijają trzy dekady od tamtego czasu manzana wysiadłam o godz rynek Chiny, kraj, w którym znajduje się duża liczba dostawców firmy oraz duże zakłady montażowe flagowych produktów firmy, takich jak iPhone.

Prezes pojawił się w Kabeer z zaskoczenia Sklep To, że jego firma mieści się w nowoczesnej i luksusowej dzielnicy Sanlitun stolicy, gdzie witano go brawami i rozmawiał z klientami, o czym świadczą filmy, które stały się wirusowe w chińskich mediach społecznościowych.

na forum, na którym byłeś gotować Uczestniczą w nich także najwyżsi przedstawiciele koncernu farmaceutycznego Pfizer i amerykański gigant Procter & Gamble.

Z informacji z EFE

READ  Czy moje pieniądze są bezpieczne w banku? Oto, co musisz wiedzieć