22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tiktoker reklamuje się jako „komercyjny projektant” i takie są jego kreatywne kampanie

Tiktoker reklamuje się jako „komercyjny projektant” i takie są jego kreatywne kampanie

  • Studia jak Mój numer 2023: Globalny raport ogólny Zrozum, co motywuje sieci społecznościowe.

  • Przetestujmy ten przykład z niszowym twórcą.

  • TIK Tok Stał się główną przestrzenią do tworzenia treści.

Tiktoker zidentyfikowany jako „komercyjny projektant” pojawił się w sieciach społecznościowych, a jego interpretacje dowodzą zdolności kreatywnych na tych platformach.

„Ankieta (…) wykazała, że ​​głównym powodem korzystania z sieci społecznościowych jest utrzymywanie kontaktu z przyjaciółmi i rodziną, a ponad 47 procent użytkowników sieci społecznościowych stwierdziło, że jest to główny powód ich używania.

Ogółem 36,2% użytkowników mediów społecznościowych stwierdziło, że głównym powodem korzystania z platform społecznościowych jest zajmowanie wolnego czasu, podczas gdy podobny odsetek respondentów stwierdził, że używa ich do czytania wiadomości. Wyjaśnił, że jeden na pięciu użytkowników był na platformach społecznościowych z powodu postu o swoim życiu. S Dixonanalityk statystyka podczas składania Stań Mój numer 2023: Globalny raport ogólnyco pomaga nam zrozumieć, co tak bardzo przyciąga uwagę użytkowników i twórców w internecie.

Projektant komercyjny

A tiktoker Zadeklarowała się jako projektant reklamowy i jest poparta kwalifikacjami w tworzeniu tworzonych przez siebie treści związanych z reklamami, które umieściła w sieciach społecznościowych, z ponad 1 milionem wyświetleń.

W swoim najnowszym zasobie twórczym kobieta zrobiła reklamę, aby zachęcić ludzi do chodzenia do kościoła, w której wyjaśnia, że ​​to jej matka poprosiła ją o zaprojektowanie dzieła, wykorzystując fakt, że zyskała popularność w kreacji. tej treści.

„Jeśli oglądasz tę reklamę, to jest twój znak, aby szukać Chrystusa, moje niebiosa! Mistrzu, przestań szukać aprobaty świata i lepiej szukaj aprobaty Boga. Jeśli masz pochmurną, mroczną i grzeszną przeszłość, nie martw się, wszyscy tutaj jesteśmy grzesznikami”. I nie jesteśmy tutaj, aby osądzać, bądź nowym stworzeniem w Chrystusie i porzuć swoją przeszłość – zacytował z przesłań usłyszanych podczas kampanii.

Kreatywność listu wywołała wszelkiego rodzaju komentarze w sieciach społecznościowych, takie jak Cindy, która napisała: „Wierzę, że dzięki tej reklamie zyskasz więcej niż jedną duszę Chrystusa, błogosławieństwa” lub Jhoana, która stwierdziła: „ Śmianie się ze mnie z tej reklamy to grzech?

READ  Cena dolara dzisiaj, w środę, peso zaczyna zyskiwać

Ze względu na kreatywność, było kilka przypadków, w których dowiedzieliśmy się o pojawieniu się postaci, które przyciągają uwagę ze względu na sposób, w jaki zmieniły swoją obecność w sieciach społecznościowych za pomocą zaskakujących ich zarzutów.

Widzieliśmy świetny przypadek tego z kanałem „Przetestujmy toCo zwróciło uwagę, ponieważ twórca tego kanału stał się niejako Sekretarz skarg Konsument, zaczynając kupować zawartość produktów reklamowanych bardzo konkretnymi obietnicami handlowymi, analizuje, czy cel ten rzeczywiście został osiągnięty.

Osiągnięcie kanału przyniosło mu nieco ponad 4 miliony 100 tysięcy subskrybentów, stając się dowodem zainteresowania konsumentów twórcami treści, którzy uczynili ze swojej niszy treści największe odniesienie, pod którym mają obserwujących.

Jeśli widzimy to, co wspólne w obu przypadkach, to w obu tiktoker Nazywa się to projektantem komercyjnym, jak ten w youtube To, że testuje produkty, konsumpcję pobudziło wszelkiego rodzaju treści, które stały się wytycznymi do zdobycia zainteresowania odbiorców i podboju ich rynków.

@pracownik Co mówi mama 🙏 🫶😂 #handlowy # Miejsce handlowe #głos # Efekty dźwiękowe #Lokalizacja ♬ oryginalny dźwięk – Mi Cielaaa💋

Czytaj teraz: