3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

tik tok | Sztuczka polegająca na usunięciu logo z filmów | Spor-Play

Jest to sieć społecznościowa, która obecnie pozycjonuje się jako jedna z najlepszych platform rozrywkowych, konkurująca w tym samym tempie co YouTube i podobnie niektórzy używają jej do promowania swoich produktów lub usług, wykorzystując fakt, że aplikacja ma szeroki zasięg dla wszelkiego rodzaju odbiorców. Jak pamiętasz, za każdym razem, gdy film jest tworzony we wspomnianej aplikacji chińskiego pochodzenia, zawsze pojawi się znak wodny (logo) firmy, dlatego dzisiaj nauczymy Cię prostego triku, aby go na dobre wyeliminować.

Jeśli jesteś na tej notatce, to dlatego, że chcesz usunąć irytujący znak wodny z które pojawiają się w różnych częściach filmu, jeśli nagrałeś go na tej samej platformie. Aplikacja nie pozwala na ukrycie nazwy użytkownika i nad logo, jednak istnieją aplikacje innych firm, które można pobrać za pośrednictwem Sklepu Google Play, aby pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

Wyglądać: Jak wiedzieć, gdzie jesteś śledzony w TikTok

Ważne jest, aby wyjaśnić, że ta sztuczka działa tylko na telefonach komórkowych z systemem Android, a nie na iOS firmy Apple lub Huawei HarmonyOS. Wiedząc o tym, weź długopis i papier i zapisz kroki, aby udostępniać swoje filmy bez znaków wodnych.

Jak usunąć znak wodny TIKTOK?

  • Po pierwsze, po zakończeniu nagrywania wideo TIK Tok Pobierz go, aby był przechowywany w Twojej galerii.
  • Następnie przejdź do sklepu Google Play i zainstaluj aplikację „Usuń i dodaj znak wodny”.
  • Otwórz go, a poprosi Cię o przyznanie mu uprawnień do normalnego działania.
  • Teraz kliknij w miejscu, w którym jest napisane „Wybierz wideo”.
  • Następnie kliknij „Usuń logo”, otworzy się kilka folderów, wybierz „Galeria”.
Kroki, aby usunąć znak wodny z TikTok (Zdjęcie: Mag)
  • Gdy wybierzesz wideo, otworzy się ono z zacienionym polem, ten kształt pasuje do jego logo lub znaku wodnego TIK Tok Aby aplikacja go usunęła.
  • Następnym krokiem jest kliknięcie opcji „Zapisz” znajdującej się w prawym górnym rogu i poczekanie, aż „Usuń”, aby zakończyć przetwarzanie wideo.
  • Na koniec wybierz platformę, na której możesz udostępnić wideo, może to być WhatsApp, Facebook Messenger, Instagram itp.
READ  W ten sposób pozostają gwiezdne plany usług gier wideo firmy Microsoft
Po lewej stronie ze znakiem wodnym i prawym wynikiem końcowym (Zdjęcie: mag)
Po lewej stronie ze znakiem wodnym i prawym wynikiem końcowym (Zdjęcie: mag)

Czy chcesz wiedzieć, jak przekonwertować wideo? TIK Tok w GIF-ie? Chcesz nauczyć się tworzyć pliki binarne? Chcesz poznać ciekawe historie? następnie wciśnij I odkryj wszystkie wiadomości o tej chińskiej platformie rozsiane po całym świecie.