27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tigres vs Lyon: gole, podsumowanie i wideo

W grze z dużą ilością pazurów tygrysy Nadal pokazywał, że był to najlepszy atak turnieju; Z Florian Thuven, André-Pierre Gignac I Carlos Gonzalez, Koty awansowały do ​​drugiego meczu półfinałów, po powrocie w ostatnich minutach.

Z odrobiną kontrowersji z VAR-em w wulkanie rozpoczęło się pierwsze spotkanie w półfinale Apertury 2021, bo mając zaledwie kilka minut na zegarze, Leon zbliżył się do drzwi Nahuela Guzmana, który wtedy chciał ochronić swoje drzwi spadł na ziemię Anioł Miny, ale po sprawdzeniu spektaklu wydano niesłuszny dekret, który uchronił Argentyńczyka przed zbyt wczesnym pójściem do łazienki.

Później, zamówiony przez Miguel Herrera Wychodzili z wielką determinacją i kilkakrotnie wpakowali drużynę gości w tarapaty, po kilku groźnych zagraniach, gdy stopniowo Tygrysy zaczęły być groźniejsze, ale nie udało im się osiągnąć celu.

Jednak chociaż La Vieira bardzo trudno było wydostać się z ich pola i zbliżyć się do bramki, podopieczni Ariela Holana walczyli z piłką, ale niewiele mogli zrobić, aby to wykorzystać.

W miarę upływu minut, praktycznie sprawiedliwość Zaczął go kontrolować z wielką intensywnością, ponieważ nie był precyzyjnym i kompetentnym zespołem, tygrysy I Lew Poszli odpocząć.

Po wznowieniu spotkania wszystko wskazywało na to, że mieszkańcy Sultana del Norte będą nadal wykorzystywać swoją pozycję; Byli jednak zaskoczeni zielony brzuch, który awansował na tablicy wyników, po świetnym pokazie lewej strony Chilijczyka Kopalnie Jeana.

Wreszcie miejscowy zespół wysadził wulkan po francusku Florian Thuven Odłóż wyrównującego, który wysłał piłkę nożyczkami w dół; W pobliżu rozszerzenia domu Carlos Gonzalez Zrób to samo po wypełnieniu obszaru wewnętrznego, a tym samym odwróceniu tablicy wyników.

Możesz być również zainteresowany: Ameryka ma już umowę z Santosem na DIEGO VALDÉS