18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Thor i Jane Foster występują w nowym plakacie Love and Thunder

Thor i Jane Foster występują w nowym plakacie Love and Thunder

Ze wszystkimi oczami na Doktora Strange i wieloświata szaleństwa, dzisiaj otrzymujemy zwiastun innego tegorocznego wielkiego wydania, Thor: Love and Thunder.

kinematografia Thor: Miłość i grzmot Thor ponownie spotka Chrisa Hemswortha z Jane Foster z Natalie Portman, ale w nieoczekiwany sposób. Wyreżyserowane przez Taikę Waititi (Wynajem motocykli)Nadchodzący sequel będzie zawierał Natalie Portman w roli potężnego Thora. Film będzie także śledził przygody tytułowego bohatera po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry Razem ze Strażnikami Galaktyki, którzy nie wiedzą, jak duże znaczenie będą mieli w nowej wersji.

Doczekaliśmy się jeszcze postępów w postaci zwiastuna dla Thor: Miłość i grzmotdo którego kierowane są wszystkie wysiłki Marvel Studios Doktor Strange i wieloświat szaleństwa Już w przyszłym miesiącuI I nowa seria Księżycowy rycerz od Disney PlusJednak niedawno Chris Hemsworth ogłosił, że ruszyła trasa promocyjna filmu, wskazując, że pierwsze oficjalne zdjęcia pojawią się już niedługo, ponieważ w ostatnich miesiącach mogliśmy zorientować się, co zobaczymy dopiero dzięki handel.

Disney UK oficjalnie ujawnił nowy plakat promocyjny dla Thor: Miłość i grzmotktóry oferuje wspaniałe widoki Asgardian Natalie Portman i potężnego Thora.

Jak Thor zareaguje na spotkanie z Jane Foster?

Thor i Jane Foster w pewnym momencie połączą siły miłość i grzmot, o czym świadczą dotychczasowe różne obrazy promocyjne filmu. Nowe stroje tej pary zostały również wyróżnione na etykiecie, dając fanom świeże spojrzenie na ich wspaniałe projekty.

Nie wiadomo czy miłość i grzmot Trening pokaże Odinsonowi powrót do wyglądu fizycznego, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, widząc, jak stał się super wersją wielkiego Lebowskiego w Avengers: Koniec gry. Jako że Strażnicy Galaktyki są zaangażowani, możemy zobaczyć trening postaci (w bardzo zabawny sposób).

Możemy również zobaczyć na plakacie pęknięcia, które wyświetla Mjolnir, potwierdzając po raz kolejny, że te same pęknięcia, których użył Thor podczas sagi o nieskończoności i że Hela się w nich rozbiła Wynajem motocykli. Mamy więc nadzieję, że zobaczymy, jak zrekonstruowano słynny młotek i jak Jane Foster przemieniła ją w superbohatera.

READ  Angela Aguilar miała premierę „Ona jest tym, co dała”; Oto historia sukcesu Jessego i Joey

Thor: Naklejka Miłość i grzmot

Thor: Miłość i grzmot Otwarte w kinach 8 lipca 2022.