2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

The Walking Dead: Wyjaśnienie powrotu Ricka Grimesa i Michonne w ostatnim rozdziale serii | sława

Po 11 sezonach na antenie”Zakończył się w niedzielę 20 listopada 2022 r. imprezą które oznaczało upadek tyranów, przynajmniej tych dobrze znanych, i ponowne pojawienie się dwóch pamiętnych postaci z .

Zatytułowany „Spoczywaj w pokoju” (Spoczywaj w pokoju) i wyreżyserowany przez Grega Nicoterofinałowy odcinek dramatu i zasiewa ziarno przyszłości dla każdego, kto ją będzie miał . Również, Ponownie przedstawił Andrew Lincolna i Danny’ego Gurirę jako odpowiednio Ricka i Michonne.

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Następnie podajemy wyjaśnienie zwrotu Rick Grimes i Michonne W ostatnim rozdziale serii (TWD) z AMC.

Co stało się z Rickiem Grimesem i Michonne przed ostatnim rozdziałem The Walking Dead?

sezon 11 „chodzący trup” Zakończyło się wyjątkowym finałem. W tym widzimy Andrzej Lincoln Tłumaczenie z powrotem do Ricka GrimesaRola, która towarzyszy mu od początku serii.

Jak wiemy, aktor opuścił produkcję w dziewiątej odsłonie, po tym jak jego bohater poświęcił się, wysadzając w powietrze zbliżające się stado zombie.

oprócz Lincolnai Dana Gurira wrócił K Michonne. W sezonie 10 odkrywa wskazówki dotyczące przetrwania tej dwójki Stóg I poszedł go szukać. Od tego czasu nie widzieliśmy jej w projekcie telewizyjnym.

Danai Gurira jako Michonne w finale serialu „The Walking Dead” (zdjęcie: AMC)

Jak Rick Grimes i Michonne pojawili się na końcu The Walking Dead?

Ostateczny wniosek dot „chodzący trup” Pokazuje nam to retrospekcja Rick Grimes i Michonne osobno. Oboje piszą listy do swoich bliskich, mając nadzieję, że pewnego dnia zostaną przeczytane.

Głosy obu postaci przeplatają się, składając jednocześnie hołd zmarłym i żywym, których znamy od wieków. 177 odcinków z wyobraźni. Według reżysera i producenta Grega NicoteroJednak ten moment był bardzo szczególny, uświadomienie sobie motywacji tych postaci.

„Powodem, dla którego nadal są oddani swojej walce, są ludzie, których stracili i ludzie, których kochają (…) Czuję, że uchwyciliśmy tego ducha, aby iść naprzód z tym, co świat ma dla nich w zanadrzu ”.mężczyzna l

READ  Tak Michelle Rodriguez pożegnała się z "Toñą", jej postacią w "40 i 20"
W ostatnim odcinku pt "chodzące trupy"Rick pisze listy do swoich bliskich (Zdjęcie: AMC)

W ostatnim odcinku „The Walking Dead” Rick pisze listy do swoich bliskich (Zdjęcie: AMC)

Stóg Pokryty brudem i boso. Nosi też kurtkę wskazującą, że jest pracownikiem zakładu egzekucyjnego, znanego również jako jeden z ośrodków dezynfekcji masowej dekontaminacji.

Wszystko zdaje się na to wskazywać Stóg przeniesiony do Cywilna Republika WojskowaGdzie uratowali mu życie. Jednak od tego czasu jest więźniem tzw CRMPróbuje uciec, kiedy tylko nadarzy się okazja.

Planuje ponowną ucieczkę, ale jego próba ucieczki zostaje udaremniona przez przelatujący nad nim helikopter. I tak wrzuca swoje rzeczy do pobliskiej łodzi: 672. Ostatnie słowa, jakie od niej usłyszeliśmy Nasz bohater Jesteśmy: „jesteśmy tymi, którzy żyją”.

Andrew Lincoln pojawia się jako Rick Grimes w finale serii "chodzące trupy" (fot. AMC)

Andrew Lincoln pojawia się jako Rick Grimes w finale serialu „The Walking Dead” (zdjęcie: AMC)

w innym miejscu, Michonne Była przebrana za wojownika i dzierżyła katanę. Spakuj rzeczy stóg, Ten, który znalazł w łodzi, miał na sobie ślad 672. Wśród nich telefon komórkowy ozdobiony rysunkami JudytaTorba i zużyte buty.

Wreszcie patrzymy Michonne Jedź w dolinie opanowanej przez hordy zombie.

Danai Gurira pojawia się jako Michonne w finale serii "chodzące trupy" (fot. AMC)

Danai Gurira jako Michonne w finale serialu „The Walking Dead” (zdjęcie: AMC)

Co oznacza powrót Ricka Grimesa i Michonne dla The Walking Dead?

plecy Rick Grimes i Michonne a „chodzący trup” Jej głównym celem jest położenie podwalin pod spin-offową przyszłość pary, która promowana jest jako postapokaliptyczna historia miłosna.

zgodnie z końcem „TWD”Produkcje prawdopodobnie zaczną wyświetlać wyniki odejścia Michonne W dziesiątym sezonie przechodzi przez wydarzenia z odcinka „Spoczywaj w pokoju”więc szukaj dalej Stóg.

Z drugiej strony musimy wziąć to pod uwagę Michonne Jest teraz sama, ponieważ nigdzie nie widać ocalałych, z którymi podróżowała. Być może w tym projekcie dowiemy się, co się z nimi stało.

Na koniec kierownik Grega Nicotero Tam też bronił Grimes W ostatnim odcinku serii: „Program zawsze był podróżą Ricka Grimesa. Bez tego naprawdę nie da się ukończyć historii „The Walking Dead”. Ricka Grimesawskazany.

READ  Netas Divinas organizuje baby shower dla Natalii Téllez i daje jej te wskazówki dotyczące macierzyństwa
Andrew Lincoln jako Rick Grimes w finale serii "chodzące trupy" (fot. AMC)

Andrew Lincoln jako Rick Grimes w finale serialu „The Walking Dead” (zdjęcie: AMC)

Dlaczego Rick Grimes uśmiechnął się na końcu The Walking Dead?

W najnowszym odcinku „The Walking Dead” Rick Grimes pojawia się w bardzo niepewnych okolicznościach: ma pełną brodę, ma na sobie kurtkę CRM i jest boso. W pewnym momencie przybył helikopter, który, jak zakładamy, należał do jego porywaczy, ale zamiast wyglądać na zaniepokojonego, uśmiechnął się.

Scott M. Gimple, jeden z producentów wykonawczych serialu, wyjaśnił, dlaczego postać wykonała ten gest. W rozmowie z Entertainment Weekly powiedział, że Rick wciąż ma siłę do walki i nie traci nadziei.

Więcej informacji o „The Walking Dead”

Arkusz informacyjny The Walking Dead

 • oryginalny adres: „chodzący trup”
 • seks: Horror, Dramat i Science Fiction
 • Oparte na: The Walking Dead (powieść graficzna autorstwa Roberta Kirkmana)
 • Twórca: Franka Darabonta
 • Wersja: Juliusa Ramseya, Huntera M. Fia, Avi Eubian, Dan Liu, Nathan Jean, Rachel Goodlett-Katz i Kelly Dixon
 • Producenci: Julie Dell, Caleb Wumble, Paul Gad i Heather Bilson
 • firma produkcyjna: Idiot Box Productions, Circle of Confusion, Skybound Entertainment, Valhalla Entertainment i AMC Studios
 • Data wydania: 31 października 2010 r
 • Kraj pochodzenia: Zjednoczone państwo
 • Oryginalny język: angielski
 • Pory roku: Jedenaście
 • odcinki: 170
 • Długość pętli: 42 – 67 min
 • medium transmisyjne: AMC i Star+

Produkty powiązane z „chodzącymi trupami”

 • Mówienie martwe
 • „Strach przed żywymi trupami”
 • „Żywe trupy: świat poza światem”
 • „Opowieści o żywych trupach”

O czym będzie ostatni sezon „The Walking Dead”?

Trzecia i ostatnia część sezonu 11 pokazuje nam ostateczną bitwę ostatnich ocalałych: Daryla, Maggie, Gabriela, Aarona, Carol, Rosity, Eugene’a, króla Ezekiela, Negana, Yumiko i Juanity, walczących z Nowym Porządkiem Świata: Wspólnotą Narodów , stworzony przez wicegubernatora Lance’a Hornsby’ego i gubernator Pamelę Milton; Główni antagoniści tej ostatniej wojny w apokalipsie zombie.

READ  Arturo Lopez Gavito prosi Annę Barbarę o pocałunek, a twarz Lolity Cortes jest bezcenna | wideo

Teraz nowy wariant „Walkers” jest w stanie wspinać się po ścianach i otwierać drzwi, więc mieszkańcy Hilltop, Alexandrii i Oceanside znajdują się w trudnej sytuacji po przebyciu tutaj długiej i brutalnej drogi. Inne ważne postacie, takie jak Judith, córka Ricka Grimesa, wciąż żyją. Oczywiście, do czego „The Walking Dead” przyzwyczaiło swoich fanów, zaskoczy ich przerażająca śmierć.

Jak wyglądała śmierć Rosity w „The Walking Dead”?

Pod koniec „The Walking Dead” Rosita, Eugene i ojciec Gabriel zostają zaatakowani przez stado szwendaczy z Dolnej Wspólnoty Narodów. Więc są zmuszeni wspiąć się na rurę, aby uciec. Niestety, Rosita ślizga się i upada w kierunku zombie.

Najwyraźniej udało mi się wyjść bez szwanku. Jednak później wyjawia Eugene’owi, że została ugryziona w ramię. To wyrok śmierci, na którym koncentruje się serial przed jego zakończeniem.

CHANDLER RIGGS NIGDY NIE BYŁ ZREALIZOWANY W OSTATNIM ROZDZIALE „The Walking Dead”

Jeden szczegół, który zauważyło niewielu zwolenników sagi, był szczegółem Chandlera Riggsaktóry pojawił się w ostatnim odcinku w swojej roli jako Carla Grimesaktóry rozwijał przez osiem sezonów serialu AMC.

w rozmowie z Aktor nawiązał do swojego bardzo krótkiego występu, ponieważ jego postać zmarła w sadze, więc jego udział powinien być dodatkiem. Wszystko co musisz wiedzieć .

Jak wyjaśniono podróż Daryla na końcu The Walking Dead?

Dramat o zombie, oparty na serii komiksów Roberta Kirkmana, kończy się, gdy bohaterowie Wspólnoty Narodów odzyskują władzę od skorumpowanej i elitarnej władczyni Pameli Melton (Laila Robbins), Maggie (Lauren Cohan) jako przywódca na wzgórzu Ezekiel (Khary Payton) jako władca. Pochodząca ze Wspólnoty Narodów Carol (Melissa McBride) została wicegubernatorką.

Dodatkowo pokazuje, jak Daryl jedzie do granicy, aby znaleźć Michonne (Danny Gurira) i Ricka Grimesa (Andrew Lincoln) i wykonać zadanie, które zleca mu Maggie. Jak to wyjaśniono? wiedzieć.