1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

The Little Mermaid: Theory twierdzi, że matka Ariel była więźniem Kapitana Haka – CINEMABLEND

Niewiele wiadomo o matce Ariel, jednak jedna teoria dowodzi, kto był zabójcą matki Małej Syrenki. Według jednej z teorii za śmierć królowej Ateny odpowiedzialny będzie Kapitan Hak z „Piotrusia Pana”.

Halo, a gdzie jest mama Ariel? O wszystkich taśmach Disneya krążą bardzo mroczne teorie, jak ta Moana Zginęła podczas burzy Emily D Toy Story 2 Czy naprawdę była mamą Andy’ego, czy co? Herkules A Ariel może być kuzynką. Teraz, wraz z premierą live-action mała Syrenka Wraz z Halle Bailey, Melissą McCarthy i Javierem Bardemem (który zaimponował tym, którzy ją widzieli, zanim ktokolwiek inny) wielu zastanawia się, gdzie jest mama Ariel. theOdpowiedź na to ważne pytanie ma niejasny związek z Piotruś Pan.

Istnieje przekonanie, że statkiem, który spowodował śmierć królowej Ateny, matki Ariel, gdy była małą dziewczynką, dowodził kapitan Hak.. Według internauty, pewne wskazówki można znaleźć w filmie animowanym pt Piotruś Pan Kiedy chłopiec, który potrafi latać i nie dorasta, zabiera Wendy na spotkanie z syrenami, które robią dziewczynce żart. Najwyraźniej miejsce, w którym mieszkają syreny, jest często odwiedzane przez Petera.

Jeśli przyjrzymy się uważnie, zobaczymy syrenę o rudych włosach i zielonym ogonie, która wyróżnia się na tle innych.. Jej fizyczne podobieństwo bardzo przypomina Atenę, żonę króla Trytona. Wkrótce po scenie syreny uciekają ze strachu, gdy Piotruś Pan widzi Kapitana Haka zbliżającego się do miejsca zdarzenia ze swoim ogromnym statkiem. Strach syren przed Hakiem może wskazywać, że wcześniej je terroryzował, dlatego syreny tak bardzo się go boją.

To łączy się z taśmą Mała Syrenka 3: Początki Arielki, gdzie dowiadujemy się więcej o historii jego rodziny. W filmie widzimy Atenę, która jest bardzo podobna do swojej córki Ariel. Tragiczna śmierć Ateny ma miejsce w rocznicę jej ślubu, gdy piracki statek zbliża się do miejsca zamieszkania syren. Kiedy jedna z syren zostaje uwięziona, Atena postanawia ją uratować i przy okazji odzyskać specjalną pozytywkę. W końcu królowa umiera po zmiażdżeniu przez statek, rozpoczynając w ten sposób mizantropię Trytona.

READ  ESLAND AWARDS 2022: HARMONOGRAM, GDZIE DZISIAJ I JAK OBEJRZEĆ Galę TheGrefg w telewizji i Internecie

Ze względu na podobieństwo królowej Ateny do syreny Piotruś Panfani wywnioskowali, że statek odpowiedzialny za jego śmierć był tym samym statkiem, co Kapitan Hak. Zabicie Królowej Siedmiu Mórz byłoby jedną rzeczą, którą zrobiłby Hak, ponieważ zły pirat nie boi się krzywdzić innych, a raczej lubi siać strach wśród swoich wrogów. Chociaż nikt z Disneya nie potwierdził tej teorii, jest to jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych i wielu fanów już uważa ją za prawdziwą.