2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

The Cake Girls, rok po tym, jak wideo stało się popularne, świętują razem i bez walki

Rok temu wideo dla dwóch osób Siostry przeciągają wojnę i walczą Na czyimś przyjęciu urodzinowym stało się wirusowe portale społecznościowe A teraz między Marią Eduardą i Marią Antonią różnice były daleko Pojawili się ponownie razem.

świeca niezgody

Rok temu jedna z ciotek dziewcząt udostępniła na swoim koncie na Instagramie filmik z trzecich urodzin Marii Eduardy.

Na filmie widać trochę Maria Eduarda cieszy się Jej przyjęcie urodzinowe, podczas gdy jej sześcioletnia siostra Maria Antonia była Z niesmakiem klaszcze w dłonie.

Kilka minut później mała Maria Eduarda miała zdmuchnąć świeczkę na swoim torcie, kiedy jej starsza siostra po raz pierwszy eksploduje i zdmuchuje ją.

Maria Eduarda natychmiast spojrzała na niego Żądaj Marii Antonii na które odpowiadasz wyzwanie ruchu ramion.

Natychmiast, Maria Eduarda bierze Marię Antonię za włosy Dopóki matka ich nie rozdzieli. Maria Eduarda zaczyna płakać, a Maria Antonia układa włosy, jakby nic się nie stało.

Wkrótce matka dziewczynek wraca do otwórz świecę Aby kapłanka mogła zdmuchnąć świeczkę na swoim torcie. Maria Eduarda dmucha i zdmuchuje świeczkę na swoim torcie, podczas gdy cała rodzina oklaskiwa dziewczynkę.

Rok po tym, jak wirusowe wideo stało się wirusowe

Rok po zabawnym momencie dziewczyny zostały ponownie zarejestrowane na urodziny Marii Eugenii. tym razem jego szanowana siostra I niech małe Zdmuchnij świeczkę bożonarodzeniową.

Jednak w pewnym momencie Maria Antonia ustąpiła i wydawało się, że to samo wydarzyło się w zeszłym roku, ale wszystko poszło dobrze Bez większych niepowodzeń.

Przeczytaj także: W Brazylii pochodzenie wirusowego wideo, na którym dziewczyna zdmuchuje urodzinową świeczkę swojej siostry

rdmd

READ  Halloween 2021: Kiedy i dlaczego obchodzony jest ten dzień w Meksyku i na całym świecie | CDMX | MX | Meksyk