8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

The Blue Archive będzie miało wersję anime – Kudasai

W najbliższą niedzielę, z okazji drugiej rocznicy gry wideo na smartfony opracowanej przez firmy Yostar i Nexon Games, Niebieskie archiwumNa oficjalnym kanale YouTube odbyła się specjalna transmisja meczu. Podczas tej transmisji ogłoszono, że franczyza będzie miała serial anime dla telewizji, który będzie zatytułowany Niebieskie archiwum: animacja. Szczegóły dotyczące produkcji tego projektu, a także data jego premiery zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Warto zaznaczyć, że Błękitne Archiwum ma już na swoim koncie kilka animowanych filmów krótkometrażowych. Pierwsza wersja została wydana w lipcu 2022 roku, aby uczcić pierwsze 18 miesięcy gry. Drugi został przesłany w grudniu ubiegłego roku pod tytułem Marzę o pięknym dniu. Oba projekty były animowane przez studio Zdjęcia Yostara..

Gra ukazała się 4 lutego 2021 roku w Japonii i kilku innych regionach Azji, natomiast wersja globalna została wydana 8 sierpnia 2021 roku. Warto zaznaczyć, że tytuł ten można pobrać za darmo w sklepach z aplikacjami na smartfony, jednak bez grę możesz dokonać pewnych zakupów w Zamów ulepszenia i otrzymać określone postacie.

Podsumowanie niebieskiego archiwum

Akademie miejskie są podzielone na własne dzielnice i są w większości uważane za niezależne. Generalna Rada Studentów działa jako organ zarządzający akademiami jako całością. Jednak zdolność grupy do rządzenia utknęła w martwym punkcie od czasu tajemniczego zniknięcia Przewodniczącego Samorządu Studentów. Niezliczone problemy zaczęły pojawiać się w całym Kivotos pod nieobecność przywództwa wodza.

Aby zapobiec katastrofie, Samorząd Studentów zwraca się o pomoc do Federalnego Klubu Badawczego, znanego również jako Schale. W rzeczywistości Schall jest najnowszym klubem w mieście i ostatnim zatwierdzonym przed zniknięciem szefa. Aby wykonać swoją misję, Schaal otrzymuje wskazówki od instruktora, który pomaga im rozwiązywać incydenty wokół Kivotos.

Linia: Komiczna Natalia

© 2021 NEXON KOREA Corp. & NAT GAMES Co., Ltd. wszystkie prawa są zachowane.

READ  Umaru Doma atakuje rodzinę x szpiega w nowym wirusowym wideo - Kudasai