16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Thalia wchodzi w interakcję z lalką Barbie z filmu „Maria, La Del Barrio”

  • „María, la del Barrio” została wydana w 1995 roku i jest uważana za jeden z najbardziej udanych seriali telewizyjnych wszechczasów.

  • Badanie wykazało, że 75 procent Meksykanów nadal korzysta z treści otwartej telewizji.

  • TikTok ma obecnie ponad miliard użytkowników na całym świecie, jak ujawniła sieć społecznościowa w zeszłym roku.

Film opublikowany na TikTok pokazuje reakcję Thalii na widok lalek Barbie z postaciami takimi jak „María la del Barrio” i „Soraya”.

W historii telewizji w Meksyku Thalia zajęła ważne miejsce dzięki takim telenoweli jak „María Mercedes”, „Marimar” i „María, la del Barrio”, trylogii „las tres Marías”, która zdołała dotrzeć do dużej widowni poziomy.

Do dziś, chociaż minęło ponad 25 lat od pierwszego pokazu „María, la del Barrio” w Televisie, nowe pokolenia przyjęły na swój sposób postacie takie jak „Soraya”, które zawierają wszelkiego rodzaju memy, kreskówka treści multimedialne itp. dobra.

I to w skrócie, mimo że tradycyjna telewizja podupadała przed pojawieniem się platform pływTo nadal cieszy się dużym zainteresowaniem fanów. Wskazuje na to Federalny Instytut Komunikacji (IFT), wskazując, że Spośród 100 procent ankietowanych 75 procent nadal korzysta z otwartych kanałów telewizyjnych. Ponadto treści, które wciąż oglądają Meksykanie, to wiadomości, seriale i filmy.

Tak Thalia wchodzi w interakcję z lalkami z „Maria, La del Barrio” i „Soraya”

W 1995 roku, w czasie największej oglądalności w telewizji Televisa (od dziewiątej do dziesiątej wieczorem), uruchomił jeden z najbardziej udanych programów telewizyjnych Walthalii, „María, la del Barrio”, który osiągnął taki sukces, że w ramach dobra Stworzone wokół telenoweli lalki typu Barbie zostały stworzone dla postaci takich jak „Pleiades” i oczywiście „Maria, La del Barrio”.

Dla branż duże znaczenie ma sprzedaż towarów. Przykład można zobaczyć w pliku dobra Który sprzedaje produkty związane z Marvelem, Harrym Potterem, Gwiezdnymi Wojnami i nie tylko.

READ  Mijis wysyła ostrzeżenie do Lalo Mora

Według badania mentalny wątekW 2018 roku Marvel Cinematic Universe sprzedał ponad 18 miliardów dolarów w samych oficjalnych towarach, podczas gdy Gwiezdne Wojny i Harry Potter sprzedały po nieco ponad 9 miliardów dolarów.

Faktycznie, W TikTok jest użytkownik, który zajmuje się tworzeniem lub tworzeniem tego typu lalek, a w rzeczywistości tworzeniem modeli różnych postaci w meksykańskiej telewizji.

Nie zapominajmy, że w dzisiejszych czasach chińska sieć społecznościowa jest świetnym oknem na pokazanie ludzkiej kreatywności. Przestrzeń, która między innymi promuje pracę i kreatywność dużej liczby użytkowników.

TikTok odniósł tak wielki sukces, że od zeszłego roku Platforma opracowana przez ByteDance ma ponad 1 miliard aktywnych użytkowników miesięcznieZgodnie z tym, co firma ujawniła w połowie ubiegłego roku.

Z drugiej strony mówimy o najczęściej wyszukiwanych witrynach w 2021 r., jak ujawnił Raport CloudFlare integrujący TikTok z Google, Facebookiem i Amazonemwśród innych gigantów.

W związku z tym, wykorzystując rosnącą popularność TikTok, Thalía była bardzo aktywna w tej sieci społecznościowej, a w jednym z jej ostatnich filmów pokazano aktorkę w interakcji z lalkami Tiktoker Barbie. Umieść tweeta Twórz postacie, takie jak „Maria, La del Barrio” i „Pleiades”.

Umieść tweeta

#duet z aaronmalibu #marimar #Szeroko

? Marimar – Thalia

Tego typu inicjatywy zwykle generują znaczące interakcje społeczności. Przy innej okazji zaprezentowaliśmy Lego, że tiktoker jest zrobiony z Bad BunnyJeden z najchętniej słuchanych wokalistów ostatnich lat.

Umieść tweeta

Zły królik w LEGO! ?? Umieść tweeta #Łamigłówki # lite # Hahaha # O Panie #dla Was #Szeroko # prześlij dalej # prześlij dalej

? Para Sin Doncun – Alpha

W końcu, jak wspomnieliśmy na początku, sieci społecznościowe stały się ważną wizytówką i oknem do wprowadzania kreatywności użytkowników.

Czytaj teraz: