18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

THALÍA pokazuje, jak miała 14 lat w swoim debiucie w Juguemos a Cantar: WIDEO

Następny On to pokazał Czwartek 26 sierpnia Żyj pełnią życia. Z rezydentem poza Meksykiem i z silną ścieżką zawodową i osobistą, Piosenkarka „Amour la Mexicana”Z tym prezentem aktorka również świętowała swoje przybycie jego pięćdziesiąte urodziny.

Z takim szczęściem w swój najbardziej wyjątkowy dzień, Thalia poświęciła również czas na przypomnienie sobie zdjęć ze swojej przeszłości, z tych odległych czasów, które z odległości ponad 30 lat przypominają jej, jak była bardzo starą dziewczynką. ma tylko 14 lat, czyli czas, kiedy stawiał pierwsze kroki w Świat śpiewu i muzyki, przed przyjęciem do Timbiriche.

Thalia uczy swojego albumu ze zdjęciami z dzieciństwa

Jak zawsze sympatyczna Thalia podzieliła się, że znalazła album ze zdjęciami zawierający materiały z dzieciństwa. Zaskoczony zdjęciami siostry Laura Zapata Podkreśl czas, w którym zostali schwytani w latach 80. XX wieku.

W szczególności Thalia porównała, że ​​w tamtym czasie była trochę starsza niż jest teraz. Hija Sabrina Saki MottolaObecnie ma od 13 do 14 lat.

W tym momencie, 1984, Thalia wkraczała w nastoletnie lata i już stawiała pierwsze kroki z małymi rolami w telenoweli. Ponadto śpiewał lata temu w Grupa dziecięca Din Din.

Z wycinkami z gazet w każdym miejscu i zdjęciami Thalia nastolatkaArtystka zapamiętała ten etap swojego życia.

Debiut w Juguemos a Cantar

To było najbardziej, co dzielił NastępnyZdjęcia z wydarzenia, w którym brał udział Zagrajmy w śpiewający show. Podekscytowana, pokazała oryginalny papier kontaktowy, który musiała zgłosić do konkursu, na którym pojawiło się jej imię Thalia, a także piosenkę, którą wykonała. „Współczesna dziewczyna rocka”.

Ku swojemu zdziwieniu znalazł wycinki z gazet, które potwierdzają talent, który wykazał podczas nich zagrajmy w śpiewie Konkurs, z którego wyłoniło się wiele osobistości dziecięcych i młodzieżowych, które z biegiem lat zrobiły silne kariery w telewizji lub w świecie muzycznym.

Jako intrygujący szczegół, w jednym z oglądanych przez niego fragmentów można zobaczyć również plik Obraz Lucerito w młodości, Z 15 lat, Z grubsza, który służył jako obraz i prezenter dla tego wydania Zagrajmy w śpiew.

READ  Kanye West ogłasza śmierć Pete'a Davidsona, a jego wizerunek triumfuje