25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Testy wirusowe | Powiedz nam, jak wyglądają Twoje stopy, a test wirusowy ujawni szczegóły Twojej osobowości z ludźmi | Zastosowania

ten Jest to jedno z najchętniej oglądanych wydarzeń roku i obecnie zajmuje centralne miejsce w sieciach społecznościowych. Jest wiele osób, które wchodzą w interakcję z tymi testami psychologicznymi, aby lepiej się poznać. Na zdjęciu powinieneś wybrać i szczerze odpowiedzieć na temat kształtu swoich palców.

te Pojawiły się, gdy amerykański psycholog i biolog Roger W. Sperry – laureat Nagrody Nobla – odkrył, że dwie półkule (lewa i prawa) naszego mózgu funkcjonują inaczej.

Zwróć szczególną uwagę na obraz, który umieścimy w wierszach poniżej, ale nie pobieraj go często, abyś mógł znaleźć odpowiedź przed czasem. Na ilustracji widać różne kształty stóp, które zwykle pokazują ludzie. W zależności od Twojej osobowości będziesz musiał wybrać tylko jeden, który jest dokładnym kształtem Twoich stóp i dopiero wtedy będziesz blisko odpowiedzi i dowiesz się czegoś o sobie.

Kiedy już masz w tym swój wybór test psychologiczny Odkryjesz, co oznacza każda opcja i co oznacza dla Ciebie. Należy podkreślić, że należy być tak szczerym, jak to możliwe, ponieważ Twoja odpowiedź będzie miała wpływ na wyniki, które w tym uzyskasz A jeśli nie zrobisz tego dobrze, może to nie być pomocne.

Ważne jest, aby pamiętać, że te testy, które są rozpowszechniane w sieciach społecznościowych, nie mają naukowej ważności ani dokładności, są jedynie testem, który daje ogólne profile osobowości.

Odpowiedz na test wirusowy: Jak wyglądają Twoje stopy?

Obserwuj i odpowiedz na kształt swoich palców. Odpowiedzi zaskakują użytkowników w różnych częściach świata. (Zdjęcie: MDZ Online)

Wynik testu osobowości wirusowej

opcja 1

Możesz być dość konserwatywną osobą, która woli nie podawać szczegółów swojego życia prywatnego. Niewiele osób wie, co dzieje się w twojej głowie. Wyróżniasz się podejrzliwością wobec wszystkiego i wszystkich. Mimo to często podejmujesz pochopne decyzje, nie myśląc o konsekwencjach. Zawsze dążysz do doskonałości we wszystkim, co robisz i jesteś bardzo zaangażowany we wszystko, co robisz.

Opcja 2

Możesz być całkiem aktywną osobą. Zawsze szukasz nowych zajęć i przygód. Nienawidzisz bezczynności i jesteś bardzo kreatywny. Uwielbiasz zachęcać i wypychać ludzi wokół siebie z ich strefy komfortu. Nie pozwalasz sobie szybko pokonywać życiowych przeszkód i walczyć, dopóki nie wyczerpią się Twoje ostatnie rezerwy energii. Ponadto jesteś bardzo hojny i zadbany dla każdego, kto prosi o twoją pomoc.

Opcja 3

Możesz być osobą, która rzadko podejmuje pochopną decyzję, ponieważ przed wyborem czegoś dokładnie analizujesz wszystkie za i przeciw. Dobrze wiesz, czego chcesz w życiu i bardzo się starasz, aby to osiągnąć. Jesteś bardzo wytrwały i wytrwały. Masz wspaniałą inteligencję, która wyróżnia Cię we wszystkich dziedzinach. Jesteś spokojny i wolisz nie wdawać się w konflikt.

Czym jest test osobowości według Zygmunta Freuda?

Nazywane również , jest narzędziem empirycznym przeznaczonym do pomiaru lub oceny określonej cechy psychologicznej lub ogólnych cech osobowości. Konstrukcja testu powinna gwarantować, że zachowanie zidentyfikowane przez konkretny detektor jak najwierniej odzwierciedla zachowanie podmiotu w codziennych sytuacjach, w których zdolność, którą test ma ocenić, jest wprowadzana w życie.

Według ojca psychoanalizy, Zygmunta Freuda, doświadczenia, które człowiek gromadzi w ciągu swojego życia, kształtują jego osobowość jako osoby dorosłej. Freud twierdził, że traumatyczne przeżycia miały w tym momencie silny wpływ.

Z drugiej strony UTEL i Zlokalizowany w Meksyku ogranicza podział testów osobowości lub testów psychologicznych na trzy części: kwestionariusze, projekcyjne i behawioralne, które zidentyfikują różne cechy, których być może nie wiedziałeś o sobie i co myślisz o rzeczach.

READ  Żywy wirus korony w Hiszpanii: trzecia dawka, występowanie i nowe ograniczenia | ostatnia godzina dzisiaj