5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

test osobowości | Wybierz kota, którego lubisz i poznaj swoją prawdziwą osobowość | Test wirusowy dzisiaj | Test psychologiczny | Test psycho-emocjonalny | Kolumbia | Meksyk | Stany Zjednoczone | Argentyna | nda nnrt | Meksyk

Koty należą do ulubionych zwierząt domowych ludzi na całym świecie, dlatego jest wielu użytkowników w A inne portale społecznościowe publikują wyniki uzyskane dzięki związane z tym pięknym zwierzęciem. być Pokazuje szczegóły dotyczące naszej osobowości, o których zdecydowanie nie wiedzieliśmy.

W ten sposób mamy plik Dzisiejszy test wirusowy. Na ilustracji możesz zobaczyć trzy różne zwierzęta. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać kota, którego lubisz lub najbardziej, w ten sposób będziesz mógł odkryć niesamowite rezultaty.

Po dokonaniu wyboru w tym test psychologicznyPoznasz swoją prawdziwą osobowość i poznasz znaczenie każdej ilustracji. Pamiętaj, że musisz być szczery i odpowiadać zgodnie z prawdą, ponieważ w ten sposób wyniki testu osobowości będą poprawne.

wirusowy obraz testowy

Kot, którego wybierzesz na tym obrazku, ujawni aspekty Twojej osobowości, o których nie wiedziałeś. Zdjęcie: Namastest

Wyniki testów wirusowych

kot 1

Bezinteresowny, szczery, introwertyczny, romantyczny. Bardzo cenisz, zwłaszcza miłość i przyjaźń. Znasz i rozumiesz rzeczy znacznie lepiej niż inni. Nienawidzisz powierzchowności. Społeczeństwo woli bezpłodną samotność. Twoją siłą jest cierpliwość i duch obserwacji.

kot 2

Witalność, zaradność, wola. Ma cechy lidera w efektywnej firmie. Zakochany kochasz dreszczyk podboju i jesteś prawdziwym myśliwym! Kochasz wolność i żyjesz bez ograniczeń i kompromisów, dosłownie posiadasz własne przeznaczenie.

kot 3

Intuicyjny, racjonalny, zwinny, sprytny – masz świetne umiejętności logiczne i szybko się uczysz. Uwielbia aktywne i dynamiczne role, uwielbia podejmować inicjatywę i poznawać ludzi.

kot 4

Instynktowna, idealistyczna, wrażliwa, emocjonalna. Jesteś osobą pozytywną, żyjącą „w żołądku”, gotową do otrzymywania czułości w zależności od twoich emocji i uczuć. Jesteś wspaniałym przyjacielem, a ludzie wokół ciebie często polegają na tobie.

kot 5

Praktyczne i namacalne. Nie wierzysz w los, wierzysz, że to, co się dzieje, zależy od Ciebie. Ciężko pracujesz, aby osiągnąć swoje cele, nieustannie poszukujesz perfekcji i zawsze tam idziesz.

kot 6

Stanowczy, charyzmatyczny, wolny, spontaniczny. Staraj się żyć pełnią życia i każdego dnia upiększaj je. Zawsze żyje „na linii frontu”, nigdy nie odpowiada. Nie przyjmuje przymusów i rozkazów, jego dusza musi mieć swobodę wyrażania siebie.

Co to jest test osobowości?

Nazywany również testem psychologicznym, jest to instrument empiryczny przeznaczony do pomiaru lub oceny określonej cechy psychologicznej lub ogólnych cech osobowości.

Konstrukcja testu powinna gwarantować, że zachowanie zidentyfikowane przez konkretny detektor jak najwierniej odzwierciedla zachowanie podmiotu w codziennych sytuacjach, w których zdolność, którą test ma ocenić, jest wprowadzana w życie.

Według ojca psychoanalizy, Zygmunta Freuda, doświadczenia, które człowiek gromadzi w ciągu swojego życia, kształtują jego osobowość jako osoby dorosłej. Freud twierdził, że traumatyczne przeżycia miały w tym momencie silny wpływ.

Z drugiej strony UTEL, Latynoamerykański Uniwersytet Technologiczny z siedzibą w Meksyku, stwierdza, że ​​testy osobowości lub testy psychologiczne są podzielone na trzy części: kwestionariusze, projekcyjne i behawioralne, które identyfikują różne cechy, o których być może nie wiedziałeś i jakie myślisz o rzeczach.

Jaki jest najlepszy test osobowości?

Kwestionariusz 16PF jest jednym z najbardziej szanowanych i powszechnie stosowanych. Był to wynik dziesięcioleci pracy i analiz Raymonda B. Cattella, brytyjskiego psychologa znanego z wielkiego wkładu w dziedzinę osobowości, a przede wszystkim inteligencji. To on sugerował na przykład istnienie inteligencji płynnej i inteligencji skrystalizowanej.

Ten test osobowości był stale weryfikowany i aktualizowany, ale istota pozostaje taka sama: badanie naszych cech osobowości w oparciu o 16 czynników i pięć czynników drugorzędnych: Czynnik A (emocja), Czynnik B (wnioskowanie), Czynnik C (stabilność), Czynnik E (dominacja), czynnik F (impulsywność), czynnik G (zgodność grupowa), czynnik H (zuchwałość), czynnik I (wrażliwość), czynnik L (podejrzenie), czynnik M (wyobraźnia), czynnik N (percepcja), czynnik O (wina), czynnik Q2 (samowystarczalność), czynnik Q3 (samokontrola), czynnik Q4 (napięcie).

READ  Rozwiąż zagadkę „podwójnej” galaktyki, która intrygowała astronomów Hubble'a od ponad 7 lat