25 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Test momentu wirusowego: Co widzisz jako pierwsze na obrazku? Twoja odpowiedź pokaże, czy jesteś osobą przy zdrowych zmysłach | test osobowości | Badanie oczu dzisiaj | Test psychologiczny | Zastosowania

Nie trać więcej czasu i dołącz do Postać, która motywowała tę obserwację. Jest w stanie wyjawić ci, czy jesteś rozsądną osobą. Aby otrzymać takie informacje, wystarczy powiedzieć, co widzisz jako pierwsze na zdjęciu, zgodnie z .

Zauważ, że na ilustracji są tylko dwie opcje: ręka i ucho. Każda alternatywa dla tego testu Psychologiczne ma inne znaczenie, bardzo ważne jest, aby udzielać odpowiedzi szczerze. Uważaj tam!

Zdjęcie testu wirusowego 2022

Ta infografika pomoże Ci dowiedzieć się, czy jesteś rozsądną osobą. Po prostu powiedz nam, co widzisz jako pierwsze. Ręka czy ucho? (Zdjęcie: MDZ Online)

Odpowiedzi z testów psychologicznych

Jeśli pierwszą rzeczą, którą widzisz na obrazku, jest rozdanie, nie jesteś zaangażowany. Strefa komfortu nie jest dla ciebie. Nigdy nie odrzucasz planu. Uwielbia przygody i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Opuść miejsca, w których czujesz, że utknąłeś. Myślisz, że życie jest za krótkie. Żyj swoimi dniami, jakby nie było jutra. Jesteś w stanie dać nawet to, czego nie masz, dopóki nie zobaczysz szczęśliwych ludzi, których kochasz. Twoja rodzina jest dla ciebie bardzo ważna.

Jeśli pierwszą rzeczą, którą widzisz na zdjęciu, jest ucho, określasz siebie jako marzyciela. Nie lubisz nikogo osądzać ani krytykować. Nie tolerujesz niesprawiedliwości ani hipokryzji. Wyróżniasz się tym, że jesteś bardzo zdrowy na umyśle. Masz tendencję do dokładnego przemyślenia podejmowanych decyzji. Jesteś odpowiedzialny i bardzo zaangażowany w prowadzone przez siebie projekty. Często starasz się dobrze wyglądać dla wszystkich wokół siebie i stawiać siebie na końcu.

Co to jest test osobowości?

Nazywany również testem psychologicznym, jest to narzędzie eksperymentalne przeznaczone do pomiaru lub oceny określonej cechy psychologicznej lub ogólnych cech osobowości.

Konstrukcja testu powinna gwarantować, że zachowanie zidentyfikowane przez konkretny detektor jak najwierniej odzwierciedla zachowanie osoby badanej w codziennych sytuacjach, w których zdolność, którą test ma oceniać, jest wykorzystywana w praktyce.

Według ojca psychoanalizy, Zygmunta Freuda, doświadczenia, które człowiek gromadzi w ciągu swojego życia, przyczyniają się do ukształtowania jego osobowości lub charakteru jako osoby dorosłej. Freud twierdził, że traumatyczne przeżycia miały w tym momencie silny wpływ.

Z drugiej strony (UTEL) z Meksyku zauważa, że ​​testy osobowości lub testy psychologiczne są podzielone na trzy części: kwestionariusze, projekcyjne i behawioralne, które pozwolą zidentyfikować różne cechy, których być może nie wiedziałeś o sobie i co myślisz o rzeczach.

Skąd się biorą testy osobowości?

według Pierwsze testy osobowości zostały opracowane w 1920 roku. Kwestionariusze te „Miała ona na celu ułatwienie procesu selekcji personelu, zwłaszcza w siłach zbrojnych”.

W dzisiejszych czasach wielu użytkowników z różnych części świata jest zainteresowanych, aby dowiedzieć się więcej o ich stylu życia. Dlatego w sieciach społecznościowych istnieje wiele prostych testów, które pozwalają internautom dowiedzieć się wszystkiego o ich osobowości.

Jaki jest najlepszy test osobowości?

ten Jest jednym z najbardziej szanowanych i używanych. Był to wynik dziesięcioleci pracy i analiz Raymonda B. Cattella, brytyjskiego psychologa znanego z wielkiego wkładu w dziedzinę osobowości, a przede wszystkim inteligencji. To on zaproponował na przykład istnienie inteligencji płynnej i inteligencji skrystalizowanej.

Ten test osobowości był stale aktualizowany i aktualizowany, ale istota pozostaje taka sama: badanie cech naszej osobowości na podstawie 16 czynników i pięciu czynników drugorzędnych: Czynnik A (emocja), Czynnik B (wnioskowanie), Czynnik C (stabilność), Czynnik E (dominacja), czynnik F (impulsywność), czynnik G (zgodność grupowa), czynnik H (śmiałość), czynnik I (wrażliwość), czynnik L (podejrzenie), czynnik M (wyobraźnia), czynnik N (świadomość) , czynnik O (wina), czynnik Q2 (wystarczalność) Ja, czynnik Q3 (samokontrola), czynnik Q4 (napięcie).

READ  Dlaczego astma alergiczna może zapobiegać ciężkiemu COVID?