28 stycznia, 2022

Terminy i terminy Liga MX 2021

Meksyk /

Liga MX ogłasza ostateczne daty i godziny Apertury 2021gdzie się zmierzą Atlas i LyonMecz, w którym odpada nowy mistrz obecnych mistrzostw, który będzie znany w Jalisco

Wystawa Byli pierwszą drużyną, która zakwalifikowała się do finału Apertury 2021 po remisie 3-3 (wynik globalny), i pomimo remisu, Esmeraldas dostał bilet po lepszej pozycji w tabeli ogólnej.

ten czerwony i czarny Zakwalifikowali się do meksykańskiego finału futbolu po 22 latach, eliminując Pumy w półfinałach, chociaż w oparciu o ogólną, najlepszą ogólną ocenę umieścili ich całkowicie w walce o tytuł.

Czy jest bramka wyjazdowa w Apertura 2021 Liga MX Final?

Jak w całej lidze, eCzynnik długiego gola w tym turnieju został wyeliminowany, więc kto zdobędzie najwięcej bramek na wyjeździe nie będzie się liczył i wszystko rozstrzygnie się w 90 minutach organizacyjnych zarówno pierwszego meczu jak i rewanżu, w przypadku remisu przejdziemy do dogrywki, jeśli wynik zostanie zachowany, mistrz zostanie wyłoniony w rzutach karnych.

Jaki jest termin Apertury 2021 dla Liga MX?

Jak widać w kalendarzu Liga MX, NSPierwszy mecz odbędzie się w czwartek 9 grudnia, Podczas Powrót nastąpi w niedzielę 12 grudniaDzień, w którym poznajemy nowego mistrza futbolu pierwszej ligi meksykańskiej.

Warto zaznaczyć, że pierwszy mecz zostanie rozegrany na Camp Nou, a wielki finał zostanie rozstrzygnięty w Jalisco, a Atlas będzie subkapitanem inauguracyjnego turnieju 2021 roku.