9 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ten telefon z wyższej półki kosztuje 130 euro w wersji 12 GB + 256 GB

Zdobądź jeden z najlepszych telefonów roku w jego najmocniejszej wersji, o pojemności 12 GB + 256 GB, korzystając z tego spadku ceny o 130 euro.

The Realme GT 2 Pro 5G Jest niewątpliwie jedną z Najlepsze telefony wprowadzone na rynek w 2022 roku. Istnieje wiele cech, które możemy podkreślić w tym smartfonie, od Moc twojego procesora Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Za doskonałą pracę systemu kamer. W tych dniach możemy podkreślić inny aspekt, którym jest to Wersja 12 GB + 256 GB realme GT 2 Pro 5G spada do poziomu 722 € w Amazonka.

Sugerowana cena detaliczna tego samego modelu to 849,99 €, więc Możesz zaoszczędzić łącznie 128 EUR w zakupie. To bez wątpienia świetna inwestycja, ale dostaniesz ją Niesamowity telefon komórkowy na długie lata. W Andro4all mieliśmy szansę Przeanalizuj ten realme GT 2 ProOpowiemy Ci więc o naszym doświadczeniu, abyś mógł odkryć jego wspaniałe właściwości.

Realme GT2 Pro

Kup Realme GT 2 Pro 5G ze zniżką 130

Co za zwierzę: ten wysokiej klasy telefon traci 130 euro w wersji 12 GB + 256 GB

Realme GT 2 Pro 5G to bestia, która kosztuje 130 euro.

Jakość Realme GT 2 Pro 5G jest widoczna od momentu, gdy po raz pierwszy go trzymamy. Pomimo tego, że jest „obciążony” najwyższymi specyfikacjami, nie znajduje to odzwierciedlenia w Waży tylko 189 gram. Jeśli dodamy, że grubość nadal wynosi 8,2 mm, to ustalimy, że stoimy przodem Bardzo wygodny telefon komórkowy. Prezentowany model to model w kolorze czarnym.Ten, który emanuje elegancją i oczywiście jest wyposażony w pokrowiec ochronny.

Większość frontu jest zajęta 6,7-calowy ekran OLEDPrecyzja QuadHD +częstotliwość odświeżania 120 Hz i do 1400 nitów jasności. W praktyce jest to Ekran doskonałej jakości Pod każdym względem idealny do wyświetlania wszelkiego rodzaju treści. Dodatkowo odpowiada za hosting Czytnik linii papilarnychCo zapewnia również doskonałą wydajność pod względem szybkości i dokładności.

Ciesz się najlepszymi funkcjami na rynku ze zniżką 128 euro.

Mówiąc o szybkości, powinieneś wiedzieć, że realme GT 2 Pro 5G ma moc procesora Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Jasne, że możesz poczekać bardzo szybkie zachowanie z urządzenia bez względu na to, jakie zadanie chcesz wykonać. Do tego musimy dodać, że wyświetlana wersja jest wersją 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowejMa pamięć do zniesienia. Jeśli chodzi o system operacyjny, ma realme UI 3.0 oparty na Androidzie 12 po wyjęciu z pudełka, z Trzy lata gwarantowanych aktualizacji.

READ  PS5: abonenci PS Plus mogą bezpłatnie odebrać jedną z najlepszych gier JRPG wszechczasów

W trakcie analizy również dowiedzieliśmy się Dobra robota dla twojego systemu kamer, z tyłu iz przodu. Na jego plecach Obiektyw główny 50 MP Który wykonuje świetną robotę i towarzyszy mu ultraszerokokątny czujnik 50 MP i czujnik mikroskopowy 3 MP. Odwracając się, znajdujemy przedni aparat 32MP, który robi bardzo dobre selfie. Bądź ostrożny, ponieważ Realme GT 2 Pro może Nagrywaj klipy wideo do 8 KB.

Realme GT2 Pro

wydajność Jego bateria to 5000 mAh Nie jest daleko w tyle, zapewniając dzień niepodległości, nawet jeśli intensywnie z niego korzystamy. Co więcej, będąc kompatybilnym z Szybkie ładowanie 65W, Wystarczy 35 minut podłączenia do ładowarki, aby osiągnąć 100% baterii.

Krótko mówiąc, Realme GT 2 Pro 5G to smartfon, który graniczy z perfekcją, wielkie arcydzieło naprawdę. Minęło kilka tygodni bez obniżki cen, więc Skorzystaj z rabatu w wysokości 128 euro Jeśli chcesz, aby GT 2 Pro 5G stał się Twoim następnym telefonem komórkowym, zanim cena znów wzrośnie.

Ten artykuł sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję. Przystąp Do kanału ofert Andro4all Aby zobaczyć najlepsze oferty, zanim ktokolwiek inny.