3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ten telefon ma dokładnie to, czego potrzebujesz za 169 euro

Ten telefon ma dokładnie to, czego potrzebujesz za 169 euro

Smartfon Realme wyprzedza firmy takie jak Xiaomi z pełną specyfikacją i świetną ceną.

kamer Realme Narzo 50.

kiedy mówimy o Dobre telefony komórkowe poniżej 200 euroXiaomi to jedna z najpopularniejszych firm, do których dzwonimy. Nie jest to jednak jedyna rzecz, którą należy wziąć pod uwagę. On Świat Narzo 50 Ma zniżkę na Amazon Może być Twój za 169 euro, co jest świetną okazją. Mówimy oczywiście o jego wersji globalnej, której towarzyszy 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci.

Chińskie urządzenie sprzedawane jest także w sklepach m.in komponenty komputeroweI Gdzie jest za 179 euro. Dzięki Amazon możesz wziąć to w najlepszej cenie, Nie masz wymówki.

Nasz bohater przybywa z kartą danych, w której znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz, jest to urządzenie, które będzie Ci towarzyszyć na co dzień i dobrze się spisywać. Powiemy Ci, dlaczego jest to dobry zakup w połowie 2023 roku.

Świat Narzo 50

Kup telefon realme ze zniżką

  • MediaTeka Helio G96
  • 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej
  • 6,6-calowy ekran Full HD + LCD, 120 Hz
  • 3 tylne kamery
  • Bateria 5000 mAh i ładowanie 33 W
  • Gniazdo 3,5 mm, port USB-C i NFC

Telefon realme ma piękny design i konstrukcję, która jest doceniana w tak tanim urządzeniu. Z drugiej strony na czole 6,6-calowy ekran LCD Full HD+, 120 Hz wygląda więcej niż dobrze. Twoje ulubione filmy i seriale będą wyglądać świetnie na tym ekranie.

Pod jego strukturą żyje Hel G96, procesor wyprodukowany przez firmę MediaTek. To chip, który dobrze sobie radził w analizie, procesor, któremu można zaufać. Wraz z 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej tworzą więcej niż interesującą kombinację.Pamiętaj, że mówimy o telefonie komórkowym, który kosztuje mniej niż 170 euro.

READ  Pobierz WhatsApp na Androida i iOS: kroki instalacji i konfiguracji aplikacji | Jak pobrać WhatsApp Plus | Wymagania i zalety | Wskazówki | Zabawa sportowa

Na pięknym i niebieskawym grzbiecie naszego bohatera znajdują się 3 aparaty, którymi można zrobić więcej niż przyzwoite zdjęcia. Zawiera główny aparat 50 megapikseliA Czarno-biały czujnik 2 megapiksele i czujnik trybu portretowego ponownie 2 megapiksele. Nie zapominając o wycięciu z przodu, w którym mieszka aparat 16MP.

Mówimy o urządzeniu wyróżnia się niezależnością, możesz całkowicie przestać się martwić i spędzić cały dzień na dworze, nie myśląc o ładowarce. Twoja bateria Dzięki pojemności 5000 mAh zostaniesz naładowany spalinamiW moich testach dawało mi to nawet dwa dni energii.

Świat Narzo 50

Udało mi się to zweryfikować Masz szansę dostać dobrego smartfona za mniej niż 170 euro, urządzenie ma wiele do zaoferowania. Jeśli szukasz czegoś prostego i zrównoważonego, co działa na co dzień, realme Narzo 50 to opcja, którą powinieneś wziąć pod uwagę.

Ten artykuł sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować naszych czytelników. Kiedy użytkownik dokonuje zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję. dołącza Do kanału sprzedaży Andro4all Aby znaleźć najlepsze oferty przed kimkolwiek innym.