22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ten telefon Huawei to telefon komórkowy, który ma najlepszy aparat na świecie i jest wyposażony w bezpłatny laptop

Ten telefon Huawei to telefon komórkowy, który ma najlepszy aparat na świecie i jest wyposażony w bezpłatny laptop

Telefon Huawei Pura 70 Ultra zaskoczył tysiące użytkowników niesamowitymi funkcjami, które czynią go jednym z najlepszych urządzeń.

Poznaj funkcje i cenę Huawei Pura 70 Ultra, telefonu wyposażonego w najlepsze aparaty na świecie. | Edytować

SAMSUNG Jest to jedna z najlepiej sprzedających się marek roku 2024 i to dzięki jej sukcesowi Galaxy S24 Ultra. W krótkim czasie stał się jednym z najpopularniejszych smartfonów. Mimo to marki takie jak Xiaomi o Huawei nie pozwolił sobie na pozostawanie w tyle za modelami ze swojego gwiezdnego katalogu.

Choć te dwa urządzenia są bardzo mocne, wyprzedził je chiński telefon komórkowy, który ma najlepszy zestaw aparatów na rynku, bijąc nawet inne urządzenia wprowadzone na rynek do czerwca 2024 roku. O jakim urządzeniu mówimy? Z wysokiej klasy telefonu Huawei Pura 70 Ultra Huaweia Który ma dość potężną konfigurację.

Dexomark To portal przeglądu technologii, który ocenia jakość obrazu obiektywów, aparatów i zdjęć, a także jakość dźwięku smartfonów. Otóż ​​według najnowszych rankingów Huawei PURA 70 ULTRA to telefon z najlepszym aparatem, jaki można dziś kupić. Chcesz poznać funkcje tego nowego telefonu? Oto wszystko na ten temat.

Cechy telefonu Huawei Bora 70 Ultra

Jeśli chodzi o wyświetlacz, Huawei PURA 70 ULTRA ma 6,8-calowy panel LTPO AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Za moc odpowiada natomiast procesor Kirin 9010 wykonany w procesie technologicznym 7 nm, 16 GB RAM-u i 512 GB lub 1 TB pamięci typu UFS 4.0, co oznacza, że ​​nie można jej rozszerzyć za pomocą karty MicroSD.

Urządzenie Huawei zawiera baterię o pojemności 5200 mAh, która jest kompatybilna z szybkim ładowaniem 100 W za pomocą kabla i 80 W bezprzewodowo. Chociaż ten Huawei PURA 70 ULTRA nie będzie miał natywnie usług Google, możesz zainstalować wszystkie niezbędne aplikacje z AppGallery.

READ  Po raz pierwszy znaleźli na Ziemi obiekt „nie z tego świata”.

To jest promocja Huawei PURA 70 ULTRA w Peru. filmowanie.

To jednak nie wszystko, gdyż Huawei PURA 70 ULTRA będzie miał najpotężniejszy zestaw aparatów na świecie: 50-megapikselowy 1-calowy aparat główny i sensor teleskopowy. Szerokokątny 40 MP i teleobiektyw 50 MP z efektem makro. Ze swojej strony selfie będzie 13-megapikselowe o dużej pojemności i będzie mogło nagrywać w 4K przy 60 klatkach na sekundę.

On Huawei Pura 70 Ultra Jest teraz dostępny w Meksyku, Hiszpanii, Peru i Stanach Zjednoczonych. Cena wyniesie 10 990 juanów, 1421 euro, 1520 dolarów, około S/6999, jednak w prezencie pojawia się laptop: Huawei MateBook D 16 2024 Intel Core i5. co powiesz na?

Jakie funkcje ma Samsung Galaxy A15 5G?

On Samsunga Galaxy A15 5G Ma 6,5-calowy wyświetlacz AMOLED oferujący rozdzielczość Full HD+ i częstotliwość odświeżania 90 Hz. Pod względem wydajności jest wyposażony w procesor Dimensity 6100+, któremu towarzyszy 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Dodatkowo obsługuje rozszerzenie pamięci do 1 TB za pomocą karty microSD.

I nowy Samsunga Galaxy A15 5G Wyróżnia się w swojej klasie posiadaniem wersji Androida 14Oprócz Technologia 5Gktóry obejmuje potężne Aparat 5000 mAhale nie zadowala to trochę ładowarki, ponieważ ma tylko 25 watów.

To jest Samsung Galaxy A15 5G. filmowanie.

Jakie funkcje ma Xiaomi 13T Pro 5G?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że Xiaomi 13T Pro należy do kategorii high-end, zatem posiada funkcje premium. Jeśli chodzi o wyświetlacz, telefon komórkowy Xiaomi ma 6,69-calowy panel AMOLED, który oferuje rozdzielczość QHD+ i częstotliwość odświeżania 144 Hz.

Pod względem wydajności jest wyposażony w procesor Dimensity 9200+, któremu towarzyszy 16 GB pamięci RAM i 1 TB pamięci wewnętrznej UFS 4.0, która jest bardzo szybka, ale nie obsługuje kart microSD.

READ  EcoFlow DELTA Pro Ultra, pierwszy na świecie inteligentny hybrydowy generator akumulatorowy do użytku w całym domu

To jest Xiaomi 13T Pro 5G. Zdjęcie: Xiao Mei