21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ten laptop HP ma procesor AMD Ryzen 7, 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci SSD, a kosztuje mniej niż iPhone… z zeszłego roku

Ten laptop HP ma procesor AMD Ryzen 7, 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci SSD, a kosztuje mniej niż iPhone… z zeszłego roku

Gdy szukamy laptopa, zawsze musimy coś poświęcić, jeśli zależy nam na dobrej cenie. Jeśli jednak szukasz wytrzymałego sprzętu z możliwością edycji wideo i zdjęć lub prostych zadań inżynieryjnych w Walmart, możemy znaleźć: Laptop HP 88B18UA Za 10 999 peso.

Laptop HP 88B18UA, AMD Ryzen 7, 16 GB RAM, 512 GB SSD

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Ten komputer zawiera 14-calowy ekran HDMaksymalna jasność 220 nitów plus technologia BrightView zapewniająca lepsze oglądanie, nawet w pomieszczeniach, i waga 1,46 kg.

Jeśli chodzi o wydajność, mamy procesor AMD Ryzen 7 z 16 GB RAM i 512 GB Dysk półprzewodnikowy zapewniający bezproblemową pracę bez obaw o nieoczekiwane zamknięcie aplikacji, system operacyjny Windows 11 i roczna gwarancja u sprzedawcy.

Ten komputer jest sprzedawany i wysyłany przez firmę Walmart i zapewnia dostawę następnego dnia po koszcie na podstawie Twojego kodu pocztowego oraz Umożliwia nam dokonanie aż dziewięciu nieoprocentowanych miesięcznych płatnościPłacę przez Paypal dla większego bezpieczeństwa.

Więcej ofert, promocji i rabatów

W reprezentacji Meksyku Chataca | Głośniki te stanowią idealne uzupełnienie Twojego komputera lub laptopa i są dostępne w najniższej w historii cenie na Amazon Mexico za 678 peso.

W reprezentacji Meksyku Chataca | Apple AirTag: dzięki tym czterem modułom śledzącym możesz dokładnie określić, gdzie znajdują się wszystkie Twoje rzeczy, a kosztują mniej niż 500 funtów za sztukę.

W reprezentacji Meksyku Chataca | Dzięki mikrofonowi Logitech Blue Snowball iCE możesz rozpocząć przygodę ze streamingiem za 599 peso w sklepie Amazon Mexico.

W Wybór Chataki Publikujemy oferty i rabaty z różnych sklepów internetowych w Meksyku. Niektóre linki w tym poście mogą pochodzić z programu partnerskiego. Żaden z wymienionych artykułów nie był rekomendowany przez marki ani sklepy, gdyż o ich przesłaniu zadecydowała wyłącznie redakcja. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.