29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ten gracz kupił 27 lat PS+ Deluxe ze sprytnego, ale ryzykownego powodu

Ten gracz kupił 27 lat PS+ Deluxe ze sprytnego, ale ryzykownego powodu

Turecki użytkownik znany jako Bas Międzynarodowy 550 Podziel się swoim doświadczeniem na Reddicie Kup 27-letnią subskrypcję PS+ Deluxe. Ten program członkostwa premium oferuje korzyści, takie jak dostęp do gier online dla wielu graczy, bezpłatne tytuły co miesiąc i ekskluzywne zniżki.

Korzystając ze zrzutu ekranu listy zakupów PlayStation, Widać, że członkostwo zakończy się w 2050 roku. Wydając około 12 420 lirów tureckich, co stanowi równowartość około 8 000 peso meksykańskich, gracz zamierza uniknąć podwyżek cen na przestrzeni lat.

Plus uwaga

Chociaż jest to ryzykowna decyzja, ponieważ nie możemy zagwarantować, że platforma będzie nadal działać tak, jak obecnie, ten turecki gracz jest bardzo pewny swojego zakupu. Twój wybór był podyktowany przewidywaniem zmian cen w nadchodzących latach.

Może to być mądra decyzja, zwłaszcza jeśli mieszkasz w kraju, w którym waluta ma tendencję do częstej deprecjacji. Posiadając członkostwo długoterminowe, oszczędzasz sobie konieczności odnawiania z miesiąca na miesiąc ze zmiennymi stawkami.

Prawda jest jednak taka, że ​​nie można stwierdzić, czy platforma PS+ będzie nadal istnieć w wersji 205.0 i czy jej zasady mogą z czasem ulec zmianie. Choć prawdą jest, że jeden z możliwych scenariuszy jest podobny do tego, co stało się z Xbox Live Gold, „ewoluowałdo Xbox Game Pass Core.W tym przypadku użytkownicy przeszli na nową usługę, zachowując niektóre stare funkcje i dodając nowe.

Inny scenariusz, który mógłby postawić pod znakiem zapytania zasadność tej decyzji, zakłada, że ​​Sony zdecyduje się na drastyczne obniżki cen swoich usług. Posunięto się nawet tak daleko, że zaoferowano darmowy tryb wieloosobowy online. W takiej sytuacji ci, którzy otrzymali członkostwo długoterminowe, mogą zobaczyć spadek wartości swojej inwestycji.

READ  Tak działa najlepsza alternatywa TikTok

Komentarze pod jego postem na Reddicie nie czekały i są Zarzucają mu, że jest bezwarunkowym fanem marki. Nawet jeśli Twoje członkostwo wygaśnie już dawno, prawdą jest, że jeśli usługa będzie nadal działać prawidłowo, będziesz mógł cieszyć się jej korzyściami jako prawdziwy fan marki.