2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ten 20-barowy ekspres do kawy w stylu retro firmy Cecotec kosztuje dziś mniej niż 100 euro

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy każdego ranka prawie potrzebują filiżanki kawy, aby rozpocząć pracę, potrzebujesz jej jakości. A żeby tak się stało, nie obsłuży Cię oczywiście żaden ekspres do kawy. Chociaż właśnie dlatego tu jesteśmy, aby przedstawić Ci projekt, który będzie miał również projekt, w którym się zakochasz. Aha, i jest na sprzedaż. Czytaj!

Chociaż są tacy, którzy wybierają ekspresy do kawy na kapsułki do robienia kawy w domu, smak oferowany przez jeden i drugi jest bezużyteczny do porównania, chociaż oczywiście kolory zostały wymyślone dla gustów. Faktem jest, że ten, o którym rozmawialiśmy, to ekspres do kawy przechodzićkonkretnie Mocne espresso 20 tradycyjne firmy Cecotec.

ma 20 barów ciśnienia i dzięki niemu będziesz w stanie zrobić do Dwie kawy jednocześnie lub jeden Podwójnie Jeśli wolisz, ma ramię uchwytu filtra z podwójnym wyjściem i dwoma filtrami. Oczywiście każdy z nich będzie ci się bardziej podobał zapach I niewiarygodne hojny Dzięki technologii ForceAroma to sprawa

Chociaż jeśli chcemy od czegoś zacząć, to od niego projekt Który, jak sama nazwa wskazuje, naśladuje ekspresy do kawy tradycyjny na zawsze. A to jego wygląd klasyczny To czyni je szczególnie atrakcyjnymi dla oka i doskonale sprawdzi się również w każdej kuchni. Cieszyć się Kontrolki za pracę.

Moc 1350 W i zbiornik 1,5 litra

że to Stal nierdzewnaI podręcznik tak jest Zdejmowany zbiornik On ma zdolności 1,5 litra. Jak pisaliśmy, ma presję 20 barów Któremu w tym przypadku towarzyszy siła 1350 watów i szybkiego systemu grzewczego Termoblok Dzięki niemu Twoja kawa będzie gotowa w kilka sekund.

the Mocne espresso 20 tradycyjne Cecotec obejmuje oba miarka Z ubijakiem do kawy jako plikiem odparowalnik regulowany z ochrona Dzięki któremu będziesz mógł spienić mleko i uczynić je bardziej kremowym, przygotuj najlepsze cappuccino Wydziela gorącą wodę do zaparzania lub podgrzania dowolnego płynu.

READ  Jak śledzić oferty, promocje i rabaty na Amazon Great Sale w Meksyku?

Dla Waszego bezpieczeństwa i dla najstarszego Oszczędzanie energiipowinieneś wiedzieć, że się wyłącza automatycznie kiedy przestaniesz go używać.

Na blacie mamy ekspres do kawy ze stali nierdzewnej, który ma zarówno antyczny wygląd, jak i wymiary 25 x 30 x 31 centymetrów I 3,8 kilograma Dają ci elegancja Nie można się oprzeć, aby każdy zakątek kuchni był wyjątkowy.

Weź teraz ten klasyczny ekspres do kawy firmy Cecotec za mniej niż 100 euro

I to jeśli naprawdę kochasz dobro KawaTo, co stanie się z Tobą dzięki temu ekspresowi do kawy, to to, że poczujesz Miłość Gdy raz to zobaczysz, gdy spróbujesz pierwszej kawy, nie będziesz chciał spróbować kolejnej.

Chociaż najlepszy jest niewątpliwie cena, Jasne. I choć sugerowana cena to 169 euro, możesz go dostać już dziś 70 euro mniej albo co to jest to samo 99 euro. Nie mów mi, że to nie jest fajne. kochamy żółtyale ty też masz niebieskiW zielony lub w Kolor beżowy w tej samej cenie. Wybierz ten, który Ci się podoba!