24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Temperatury na Wyspach Kanaryjskich spadną w ciągu najbliższych kilku dni

Temperatury na Wyspach Kanaryjskich spadną w ciągu najbliższych kilku dni

Temperatury na Wyspach Kanaryjskich spadną w ciągu najbliższych kilku dni. | Sergio Mendes

Wielu meteorologów uważa, że: niestabilność na archipelagu Od przyszłego poniedziałku, kiedy można się tego spodziewać Dupa Dany Niech opady będą powszechne.

Chociaż jest jeszcze za wcześnie, aby potwierdzić to zjawisko, ponieważ niepewność pozostaje wysoka w piątek, Państwowa Agencja Meteorologiczna (mrówka) zapowiada spadek Temperatury na Wyspach Kanaryjskich Począwszy od przyszłego tygodnia i będzie widoczny w regionach środkowych i szczytowych.

W drugiej połowie dnia spodziewane są okresy średnich i wysokich zachmurzeń z tendencją do zachmurzenia, przy czym na północy i w głębi wyspy, a także na Lanzarote i Fuerteventurze, nadal utrzymuje się lekki lub umiarkowany deszcz.

Północne wiatry przesuwają się na północny zachód i stają się silniejsze po południu, przy czym na odsłoniętych zboczach możliwe są bardzo silne wiatry.

Temperatury na Wyspach Kanaryjskich na dziś

Prognoza pogody na dziś jest taka, że ​​będzie lekko pochmurno lub pogodnie, z okresami zachmurzenia we wczesnych i późnych godzinach na północy oraz wysokimi chmurami po południu. Po południu chmury ewolucyjne mogą rosnąć w głębi lądu, donosi Aemet.

Temperatury ulegną niewielkim zmianom, a termometry będą się wahać od maksymalnie 22 stopni na Teneryfie do minimum 12 stopni na El Hierro.

Wiatry wieją od słabego do umiarkowanego północnego wschodu i są nieco bardziej intensywne na skrajnym południowym wschodzie i północnym zachodzie, z bryzą na wybrzeżach.

READ  Terapia komórkowa, kluczowa dla przyszłości transfuzjologii