9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Temat wyzwala wiele strzelanin w Memphis i transmituje je na żywo na Facebooku

Temat wyzwala wiele strzelanin w Memphis i transmituje je na żywo na Facebooku

Policja w Memphis w stanie Tennessee zaalarmowała dziś pewnego mężczyznę.Uzbrojony i niebezpieczny„Ci, którzy włóczą się po ulicach, strzelają do ludzi podczas transmisji na żywo.

Za pośrednictwem Twittera policja opublikowała zdjęcie domniemanego napastnika, 19-letniego Afroamerykanina zidentyfikowanego jako Ezekiel Kelly, który podobno podróżował niebieskim Infiniti, a później był widziany w szarej Toyocie. Poprosił również mieszkańców o zachowanie czujności.

Czytać: Strzelec z Memphis, który transmitował atak na żywo, został aresztowany

Policja z Memphis napisała na Twitterze, o 21:28 czasu lokalnego, Że podejrzany o strzelanie jest aresztowany i że podniesiono stan gotowości, aby utrzymać go pod strażą. APodmiot został aresztowany po tym, jak samochód, którym jechał, Dodge Challenger, rozbił się. Wisiał w środku, między ulicami Evan i Hodges.

„Otrzymujemy raporty, że nadajesz na nią swoje działania Facebook. Nie mamy konkretnej lokalizacji.” Władze zażądały, aby wszelkie możliwości zostały zgłoszone pod numer 911.

Przeczytaj także: Co najmniej trzy osoby zginęły podczas strzelaniny w supermarkecie w Oregonie

„Wydaje się, że samochód ma czerwony znak dealera i rozbitą tylną szybę” – powiedziała policja.

Użytkownicy Twittera udostępnili nagranie wideo, na którym rzekomy napastnik jęczy „kiedy czarny facet mówi, że to nie żart, to nie żart”, zanim wszedł do sklepu i zastrzelił pierwszą osobę przed sobą.

Inni użytkownicy zauważyli, że ten wątek twierdził, że ma Zabiłem już sześć osóbInformacje, które nie zostały jeszcze zweryfikowane.

Według BNO, strzelec rozbił swoją ciężarówkę na kilka minut przed ucieczką z miejsca zdarzenia. Został ranny.

READ  Oklahoma: Pożar elektrowni gazowej. wyludnienie

Według policji są co najmniej dwie ofiary: mężczyzna z rana postrzałowa Na miejscu uznano go za zmarłego, a kobieta z raną postrzałową jest w stanie krytycznym.

Kelly był wcześniej aresztowany za usiłowanie morderstwa pierwszego stopnia i za… Lekkomyślne niebezpieczeństwo w 2020 roku.

Został skazany na trzy lata więzienia, ale został zwolniony 16 marca br. Policja wydała Kelly nakaz zabójstwa pierwszego stopnia w środę wieczorem.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać bezpośrednio w wiadomości e-mail nasze biuletyny o dzisiejszych wiadomościach, opiniach, Katarze 2022 i wielu innych opcjach.

zmienna / rcr / acmr