16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Temat pominięty przez cosplayerów na konferencji na Filipinach – Kudasai

Konwencje mangi i anime opuściły już Japonię i stały się popularne od dziesięcioleci, ale kultura cosplayu jest stosunkowo nowa i coraz więcej osób nabiera pewności siebie, aby przebierać się za swoje ulubione postacie i chodzić na konwenty, a nawet zarabiać na nich. Oczywiście konwent to idealne miejsce na przebranie „bez osądzania”, ale ktoś postanowił to wykorzystać i zrobić kilka wirusowych zdjęć.

był środek kącik anime Osoba, która udostępniła serię zdjęć na dany temat konferencji Pokaz anime i cosplay (ACX) 2022, który odbył się na Filipinach w dniach 16 i 17 lipca. To jedno z czterech dorocznych wydarzeń tej inicjatywy mania cosplay w kraju i jest określane jako wydarzenie, którego celOglądaj najlepsze anime, cosplay, zabawki, przedmioty kolekcjonerskie, wirtualnych idoli i japońską muzykę na konferencji jak żadne inne”.

Ale wracając do zdjęć, widzimy osobę, która postanowiła poprosić cosplayera, aby stanął na nim, depcząc po nim, podczas gdy osoba trzecia zrobiła zdjęcie. Z pewnością dość dziwna sytuacja, niektórzy zakładają, że to reporter z kącik animeco ma sens, biorąc pod uwagę, że outlet agresywnie promował wydarzenie w poprzedzających go dniach.

Spójrzmy na kilka zdjęć:

  • Kaguya-sama: Miłość to wojna.
Filipiny
Filipiny
  • Tanti wa Mu, Shindero.
Filipiny
Filipiny
  • Kimetsu no Yaiba (To bardzo ciekawe, bo dziewczyna w stroju dakiego pokazuje tabliczkę z napisem „Oświadczę ci za 50”. Ponieważ jest na Filipinach, rozumie się, że jest to 50 pesos filipińskich, co odpowiada 0,90 USD.)
  • kumi san wa, komyoshu desu.

Linia: kącik anime

READ  Drogi gospodarz VLA dostaje brzydki, „wygląda jak klaun”, mówią do operacji na jego twarzy