25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Televisa „tonący” „VLA”: „Amante” Andrei Legarreta zdradza TV Azteca i dołącza do „Hoy”

napisałem w Oferuje ten

Meksyk. – Słynny aktor był wielką miłością jego życia Andrea Legarreta, Uszczelki Dzisiejszy program Po tym, jak niedawno miałem ekskluzywny wywiad z Azteca TV, co daje silną ocenę trafienia do rana Przyjdź radość.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

To jest o Eric Rubin, który od kilku lat pracuje w Telewiza I choć nie ma umowy na wyłączność, niedawno udzielił wywiadu: Ja ja dla programu, który masz Azteca TV Mimi jest z tobą.

Były członek Timbiriche Był częścią seriali takich jak Buntownik (2004-2006), linki miłosne (1995-1996), Dotarcie do drugiej gwiazdy (1991) umrzeć, by żyć (1989) i brał udział w kilku odcinkach serialu projektant uniseks.

Z tej okazji Robin wziął udział w forum Dzisiejszy program z powrotem, gdzie jego żona Andrea Legarreta Od ponad 20 lat jest głównym kierowcą, aby opowiedzieć o swoim doświadczeniu w: Kim jest maska?, od niedzieli odkryto, że był „leniwy”.

po zawada W jego ostatnim programie detektywi musieli wychowywać Robina, ponieważ nie mógł tego zrobić sam z powodu ciężkich przebrań. Już rano Dziedzictwo de la Torre Zapytałem go, jak by to było, gdyby wszystko w nim było Sekret.

To była złożona dynamika. To było niewiarygodne doświadczenie, ponieważ dotarłeś do Televisy w sposób przekonujący i nie możesz z nikim rozmawiać. Włożyli kilka głośników do muzyki, więc nie słyszeli, co się dzieje, prawda jest bardzo teksturowana i to sprawia, że ​​jest to świetna zabawa” – powiedział Eric.

Ponadto Eric powiedział, że trochę się zmagał, ponieważ kombinezon był za ciężki i dużo się pociszDo tego stopnia, że ​​schudł kilka kilogramów i musiał zmieniał się wiele razy.

Postać sympatyczna, ale też złożona, to postać, która powinna ważyć 30 kilogramów. Zgodnie z programem musiałam cztery razy zmieniać bieliznę na majtki, bo się w nie wciskałeś. Schudłem około dwóch kilogramów i trochę, a jak szedłem, kształtowałem charakter, ponieważ był taki sztywny i dużo ważył. Dużo się ruszałem i niewiele się ruszałem”.

Wreszcie Andrea Legareta powiedziała, że ​​nie wiedziała, że ​​Eric jest w serialu, chociaż ludzie oskarżali ją o to, że wie od samego początku, ponieważ zawsze dzieli się historiami na Instagramie.

Płakałam ze śmiechu, to była perełka do włosów. „Próbowałem uklęknąć i upadłem… i nie mogłem wstać” – powiedział Legarita, śmiejąc się, gdy szydził z jego upadku na scenie, wracając do domu.

Oboje przypieczętowali wizytę Robina czułym pocałunkiem, a Andrea powiedziała mu, że wykonał „świetną robotę”.

READ  Oddaj mu pieniądze i pozwól mu odejść

Musimy pamiętać, że oboje wymyślili pogłoski, że są Na granicy rozwodu Próbowali nawet obalić założenia zdrady I kocha przeszłośćJednak nic z tego nie udało się wpłynąć ustalone małżeństwo Mają je od 21 lat.

Chociaż przyznali, że w przeszłości mieli ciężkie chwile, oboje są zakochani bardziej niż kiedykolwiek po ponad dwóch dekadach małżeństwa i dwóch córek razem: Mia i Nina Robin.

Źródło: kanał Programa Hoy na YouTube, Instagram @andrealegarreta, programahoy, mimicontigo