24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Televen i Venevision NA ŻYWO, Wenezuela vs. Stany Zjednoczone BEZPŁATNIE ONLINE Oglądaj światowy klasyk baseballu: harmonogramy, kanały i darmowe gry w telewizji Jak oglądać transmisje z meczów baseballu | wideo | zobacz nas | używa

the Reprezentacja WenezueliDo tej pory niepokonany World Classic BaseballW ten piątek będzie dążył do przełamania remisu w starciach podczas turnieju z dwoma zwycięstwami i dwiema porażkami do utrzymania. Zjednoczone państwo. Po czterech zwycięstwach z rzędu, w tym dwóch kosztem rozpoczynających grę drużyn, Dominikany i Portoryko, Vinotinto nie spodziewa się porażki w ćwierćfinale, ponieważ zamierza potwierdzić swoją siłę i awansować do półfinały, na które czeka Kuba.

W tej edycji Wenezuelczycy pokonali swoją grą kibiców, którzy stawiali, podobnie jak drużyna, na awans do finału El Clásico po raz pierwszy, prowadzony przez akrobatycznego zawodnika Detroit Tigers, Miguela Cabrerę, jedynego bejsbolisty, który strzelił gola w pięciu Kubki. imprezy, które odbyły się do tej pory. Liczby sezonowe dają Wenezueli 23 punkty i 9 przeciw, podczas gdy Stany Zjednoczone prowadzą z 26 punktami za, ale 17 bramkami przeciw.

O której godzinie mecz Wenezuela vs. Zjednoczone państwo?

Mecz ćwierćfinałowy World Baseball Classic 2023 zostanie rozegrany w sobotę, 18 marca, od 19:00 (czasu wenezuelskiego) do 18:00 (czasu peruwiańskiego, kolumbijskiego i wschodniego). Można go oglądać od godziny 17:00.

Liczby sezonowe dają Wenezueli 23 punkty i 9 przeciw, podczas gdy Stany Zjednoczone prowadzą z 26 punktami za, ale 17 bramkami przeciw.

Historycznie rzecz biorąc, Wenezuelczycy pokonali ich dwukrotnie w 2009 roku – kiedy zapewnili sobie najlepsze jak dotąd miejsce, trzecie miejsce – podczas gdy Amerykanie odnieśli zwycięstwo 15-6 w 2009 roku i kolejne w 2017 roku, co czyni ich poprzednimi zwycięzcami turnieju. Ta konkretna seria.

Wenezuela, znana z regularnej rundy baseballowej, będzie miała nadzieję ponownie zmierzyć się z Amerykanami z Ameryki Północnej, którzy mają trzy zwycięstwa w pierwszej rundzie i przegraną 11-5 z Meksykiem.

Z żetonami takimi jak Salvador Perez, najcenniejszy gracz w grupie D, Amerykanie z Ameryki Południowej są zdeterminowani, aby spełnić pierwotną obietnicę przed Clasico, że nie myślą o żadnej innej strategii niż wygrana, jedyna, która może doprowadzić ich do pierwszej czwórki. Na świecie.

READ  czy wiedziałeś To jest związek między Julio Césarem Chávezem Jr. i Ovidio Guzmán – Fox Sports

Na jakim kanale jest Wenezuela vs. Zjednoczone państwo?

Będzie transmitowany przez Televen, a także przez IVC dla Wenezueli, podczas gdy w USA będzie pokazywany w telewizji przez FOX i FOX Deportes. Ze swojej strony w Meksyku można ją również śledzić w Imagen Televisión i Fox Sports.

Gdzie oglądać Wenezuela vs. Stany Zjednoczone w internecie?

Istnieją również inne opcje przesyłania strumieniowego do śledzenia pojedynku ćwierćfinałowego World Baseball Classic 2023, w tym Fox Sports APP, Tubi i fuboTV dla Stanów Zjednoczonych, podczas gdy w Wenezueli masz Simple TV i ByM Sports.

Wenezuela vs. USA na żywo z World Baseball Classic | Wideo: MLB Wenezuela

Może Cię to zainteresować